REKLAMA
Odświeżone 8 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla17.09.19 (07:34)

Hydraulik wręczył rachunek. Kobieta patrzyła i nie wierzyła

Hydraulik jest bohaterem internetu po opublikowaniu rachunku, jaki wystawił 91-letniej klientce po naprawie kotła. Mężczyzna jest prawdziwym aniołem i to nie od dziś, co wpędziło go w długi. Pomaga starszym osobom w Wielkiej Brytanii od 2017 roku. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.
Depher ltd / Facebook.com

Pomógł już tysiącom starszych i niepełnosprawnych osób. 52-letni James Anderson działa w hrabstwie Lancashire jako lokalny dobroczyńca już od 2017 roku, ale dopiero teraz stał się znany w Wielkiej Brytanii i całej Europie. Stało się to dzięki rachunkowi opublikowanemu w internecie.

Faktura opiewa na dokładnie 0 funtów. Anderson wystawił ją 91-letniej chorej na białaczkę kobiecie za naprawienie zepsutego kotła. W dokumencie podkreśla też, że on lub jego pracownicy mogą przyjechać w każdej chwili, jeśli wystąpią jakiekolwiek inne problemy z jej domowym systemem grzewczym.

REKLAMA

Nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania. Ten rachunek jest wszędzie - dziwi się Anderson.

Zobacz też: Dobroczynność a biznes. Wielokierunkowy transfer wartości

Starsi i schorowani klienci nie płacą w ogóle. Hydraulik z Burnley stara się dostosowywać zapłatę za naprawy do możliwości finansowych klientów. W 2017 roku zobaczył starszego mężczyznę, który został okropnie potraktowany przez innego hydraulika. To skłoniło go do założenia niedochodowej firmy Depher.

Nie chcę, żeby ludzie starzy i niepełnosprawni cierpieli z powodu zimnych domów, cieknącej wody lub braku prądu. W tym kraju w dzisiejszych czasach to nie powinno mieć miejsca - podkreśla hydraulik.

Jest zadłużony na 8 tys. funtów. Dobroczynność nie ma korzystnego wpływu na portfel Andersona, ale 52-latek twierdzi, że ma swój dług pod kontrolą. Stara się pozyskiwać dofinansowanie od państwa i organizacji charytatywnych, tworzy też zbiórki w internecie. Planuje rozszerzyć swoją działalność z hrabstwa Lancashire na całą Wielką Brytanię.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij