o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Dagmara Smykla
|
aktualizacja

Hydraulik wręczył rachunek. Kobieta patrzyła i nie wierzyła

66
Podziel się

Hydraulik jest bohaterem internetu po opublikowaniu rachunku, jaki wystawił 91-letniej klientce po naprawie kotła. Mężczyzna jest prawdziwym aniołem i to nie od dziś, co wpędziło go w długi. Pomaga starszym osobom w Wielkiej Brytanii od 2017 roku. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Hydraulik wręczył rachunek. Kobieta patrzyła i nie wierzyła
(Facebook.com, Depher ltd)
bESPdFeJ

Pomógł już tysiącom starszych i niepełnosprawnych osób. 52-letni James Anderson działa w hrabstwie Lancashire jako lokalny dobroczyńca już od 2017 roku, ale dopiero teraz stał się znany w Wielkiej Brytanii i całej Europie. Stało się to dzięki rachunkowi opublikowanemu w internecie.

Faktura opiewa na dokładnie 0 funtów. Anderson wystawił ją 91-letniej chorej na białaczkę kobiecie za naprawienie zepsutego kotła. W dokumencie podkreśla też, że on lub jego pracownicy mogą przyjechać w każdej chwili, jeśli wystąpią jakiekolwiek inne problemy z jej domowym systemem grzewczym.

Nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania. Ten rachunek jest wszędzie - dziwi się Anderson.

bESPdFeL
Zobacz także: Zobacz też: Dobroczynność a biznes. Wielokierunkowy transfer wartości

Starsi i schorowani klienci nie płacą w ogóle. Hydraulik z Burnley stara się dostosowywać zapłatę za naprawy do możliwości finansowych klientów. W 2017 roku zobaczył starszego mężczyznę, który został okropnie potraktowany przez innego hydraulika. To skłoniło go do założenia niedochodowej firmy Depher.

Nie chcę, żeby ludzie starzy i niepełnosprawni cierpieli z powodu zimnych domów, cieknącej wody lub braku prądu. W tym kraju w dzisiejszych czasach to nie powinno mieć miejsca - podkreśla hydraulik.

bESPdFeR

Jest zadłużony na 8 tys. funtów. Dobroczynność nie ma korzystnego wpływu na portfel Andersona, ale 52-latek twierdzi, że ma swój dług pod kontrolą. Stara się pozyskiwać dofinansowanie od państwa i organizacji charytatywnych, tworzy też zbiórki w internecie. Planuje rozszerzyć swoją działalność z hrabstwa Lancashire na całą Wielką Brytanię.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

bESPdFfm
KOMENTARZE
(66)
Ricardo
2 lata temu
W Polsce by był kryminalista z Wronek i miał już dobrze ogarnięta bajere.
Paweł
2 lata temu
To powinni przeczytać ,,inteligenci" z opozycji!!!Tyle że trzeba umieć rozumieć co się czyta!Każdy z nich,wypowiadając chociaż jedno zdanie,czyta z kartki?!Widać że umie i jest super.
Richi
2 lata temu
Nie zły kocioł
bESPdFfn
fds
2 lata temu
U nas już by siedział, ale gratulacje i pozdrowienia dla bohatera !
Ghht
2 lata temu
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak taki gest działa na darczyńcę. To on jest szczęśliwym człowiekiem nie ludzie którzy go podziwiają. Spróbujcie kiedyś.
ni ck
2 lata temu
Za niezapłacony ZUS już dawno siedziałby w pace...
Ksiądz
2 lata temu
Pójdzie do nieba?
JJ
2 lata temu
Już się tak nie podniecajcie, że takie coś to tylko w Polsce. Z czasów pobytu w DE studenci we Frankfurcie chcieli sobie wziąć pod sklepem świeże owoce wystawione, które miały pójść na przemiał i dostali w sądzie za to karę. Wszędzie te same rączki mącą.
Max
2 lata temu
W Polsce kaczor by nałożył na niego podatek i poszedlby siedzieć... Jak to tak ? Za darmo?
Metro66
2 lata temu
Podatkiem od darowizny by go zniszczyli .
gosc
2 lata temu
Brawo, to sie chwali
nie tu
2 lata temu
U nas dostałby 25 lat za VAT. A, Zero miałby 5min. w TVP.
Naczelnik US
2 lata temu
Nie z nami takie numery Bruner.
bESPdFff
duzynh
2 lata temu
Ma Gość serce to jest człowiek z krwi i kości widać że rozumie życie dzięki że jeszcze tacy istnieją dają nadzieję ze da się żyć jeszcze na tym świecie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić