REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski19.07.19 (19:25)

Indie. Tygrysica weszła do domu. Przez cały dzień spała na kanapie

Mieszkańcy jednego z domów w Indiach uciekali w popłochu, kiedy do ich domu weszła tygrysica. Drapieźnik uciekł podczas powodzi z Parku Narodowego Kaziranga. Po wejściu do domu samica ułożyła się na kanapie, żeby wypocząć.
HANDOUT / East News

Tygrysicy było bardzo wygodnie. Rathin Barman, który nadzorował akcję ratunkową, powiedział, że "była bardzo zmęczona i ucięła sobie całodniową drzemkę".

Wspaniałe jest to, że nikt jej nie przeszkadzał i mogła odpocząć. Ludzie w tym regionie mają bardzo duży szacunek dla dzikich zwierząt. Właściciel domu powiedział, że zachowa prześcieradło i poduszkę, na której wypoczywała tygrysica – powiedział Rathin Barman, którego cytuje BBC.

REKLAMA

Ratownicy ułożyli plan. Ostrożnie wytyczyli trasę, którą tygrysica będzie mogła się udać z powrotem do dżungli. Następnie zablokowali na godzinę ruch na biegnącej w pobliżu autostradzie i odpalili fajerwerki, żeby zbudzić tygrysicę. Około godziny 17:30 – dziesięć godzin po przyjściu – opuściła dom, przeszła przez autostradę i udała się w stronę dżungli.

Zobacz też: Pupilek zerwał się ze smyczy. Nagranie z Rosji

Powodzie w Indiach. W Parku Narodowym Kaziranga zginęły w ostatnim czasie 92 zwierzęta. Na terenie Parku żyje 110 tygrysów. Powódź nie zabiła żadnego z nich.

W Indiach giną też ludzie. W stanach Asam i Bihar powodzie zabiły już ponad 100 osób. Kilka milionów ludzi musiało przed żywiołem uciekać ze swoich domów.

Handout / Wildlife Trust of India / AFP / East News
Tygrysica wypoczywa na kanapie w domu w Indiach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij