Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Internauta przewidział wypadek prezydenta? "Opony do wymiany"

309
Podziel się

Na trzy tygodnie przed wypadkiem prezydenckiej limuzyny na autostradzie A4, pewien internauta zwrócił uwagę, że tylna opona w samochodzie, w którym Andrzej Duda poruszał się wówczas po Monachium, nadaje się do wymiany.

Internauta przewidział wypadek prezydenta? "Opony do wymiany"
(East News, Lukasz Kalinowski)
bEKOqaFx

Uwaga internauty wydaje się niezwykłym zbiegiem okoliczności. Skomentowane zdjęcie zostało bowiem wykonane 14 lutego br. późnym wieczorem, zaś sama przestroga pod fotografią pojawiła się chwilę po północy, czyli 15 lutego. Prezydent brał wówczas udział w Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa.

Chyba tylne opony do wymiany juz. Kierowca bez popisow na szosie w deszczu tylko - napisał spostrzegawczy internauta.

bEKOqaFz

Czy widoczne na zdjęciu auto to ten sam egzemplarz, który uległ wypadkowi? Najprawdopodobniej nie. Widoczne u góry BMW ma niemiecką rejestrację, jednak jest to ten sam model, w jakim prezydent zaliczył feralną podróż. Pojawia się więc pytanie, ile samochodów, którymi porusza się głowa państwa nie spełnia podstawowych warunków bezpieczeństwa? Licząc powyższą limuzynę oraz auto, które wypadło z drogi 4 marca, mamy już co najmniej dwa takie egzemplarze.

bEKOqaGa
KOMENTARZE
(309)
opis
6 lat temu
Założyli po regeneracji- taniej.
kowal
6 lat temu
Niepotrzebnie swoje uwagi wypisał, pewnie już macierewicz nim się interesuje :D
ki_vi
6 lat temu
Niech gra w Lotto.
bEKOqaGb
vanhorne
6 lat temu
po co niby ktos mialby chciec zabic dude, przeciez on tylko podpisuje papierki i obzera sie na bankietach, wszystkie decyzje i tak podejmuje wodz kaczynski
Jurek
6 lat temu
Opony run flat lub pax same z siebie, czy to ze starości czy po najechaniu na kilo gwoździ postawionych na sztorc nie rozlatują się; poczytajcie internet, bez trudu znajdziecie testy tych opon. takie rozerwanie opony może spowodować tylko wybuch. Dlaczego nikt nie sprawdza czym była napełniona ta opona ? Nie pozwólcie sobie robić wody z mózgu. Teoria przedstawiona przez komisję BOR-u może wystarczyć p. Błaszczakowi, ale nie człowiekowi, który myśli logicznie.
ty
6 lat temu
dojcze szajse
Bogdan-leśnik
6 lat temu
Czy opona ma ważność czasową czy ile ma przebiegu ?
lex
6 lat temu
artykuł sięgnął dna!
qt
6 lat temu
Tyle gadania na temat pękniętej gumy, zwykłe dziadowanie i tyle. Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać a kierowca też pewnie bał się cokolwiek powiedzieć bo nie uwierzę że pan z 20 letnim stażem nie wie o co chodzi.
samraz
6 lat temu
A ciekawe co miała na myśli Aleksandra (3 wpis, poniżej Iwony) pisząc, że musi być czujny i uważać na samochody którymi jeździ - to był szantaż, ostrzeżenie oparte na wiedzy? Trzeba ją znaleźć i przesłuchać!
MKoro
6 lat temu
Chociaż cieszę się okropnie, że ten zamach się nie udał, ale niech mnie kaczka kopnie, jeślim słyszał "kasjer Duda"! Może Antek coś usłyszał, bo on często głosy słyszy, może to zza grobu Kiszczak nienawiścią straszną dyszy? Skończył w rowie kraju lider, ja zaś o przyczynach dumam: jechał ostro pan prezydent... aż mu w końcu pękła guma.
POstrah
6 lat temu
ale numer - POnet opublikował wyPOciny jakiejś młynarskiej czy piekarskiej, że PiS wprowadzi cenzurę bez możliwości komentowania!!!
jozek
6 lat temu
To BMW jest na monachijskich tablicach.
bEKOqaFT
broda
6 lat temu
jednostka specjalna pewnie taranuje gościa drzwi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić