aktualizacja 

ISIS robi z porwanych kobiet seksualne niewolnice. Z zabezpieczeniem antykoncepcyjnym

13

Bojownicy Państwa Islamskiego robią wszystko, żeby gwałcone i sprzedawane kobiety nie zachodziły w ciążę. Podają im nawet tabletki antykoncepcyjne.

ISIS robi z porwanych kobiet seksualne niewolnice. Z zabezpieczeniem antykoncepcyjnym
(Youtube.com)

*Terroryści porywają przede wszystkim Jazydki. *To reprezentantki mniejszości religijnej żyjącej na północy Iraku, z której terroryści najchętniej wybierają kobiety do uprowadzenia. Później wykorzystują je jako niewolnice seksualne, a także handlują nimi.

Żeby nie tracić swoich niewolnic, terroryści stosują nawet antykoncepcję. Fakty te ujawniają Jazydki, w którymi poruszający wywiad przeprowadził "New York Times". Kobiety, którym udało się uciec od oprawców, opowiadają w nim o tym, jak były traktowane. Niektóre z nich sprzedawano nawet po siedem razy, ale jedną rzeczą na którą zawsze zwracano uwagę była możliwość zajścia w ciążę.

Proywane to najczęściej nastolatki. Z 700 uprowadzonych przez Państwo Islamskie kobiet, które udało się przebadać we wspieranym przez ONZ szpitalu, tylko 5 proc. zaszło w ciążę.

Dżihadyści zasłaniają się Koranem. Na handel i gwałty ma pozwalać wydana przed dwoma laty interpretacja świętej księgi islamu. To właśnie według niej kobiety innej wiary można traktować jak towar, czyli sprzedawać i wykorzystywać seksualnie.

Nie przegap:

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić