Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Zajęcki
|
aktualizacja

Jacek Kurski szuka haków na Owsiaka?

174
Podziel się

Centrala TVP prosi dyrektorów ośrodków regionalnych Telewizji Polskiej o pilne podsumowanie kosztów obsługi finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w latach 2007-2016 - podaje serwis "OKO.press". Jednocześnie podobna prośba wpłynęła do głównego działu księgowości telewizji.

Jacek Kurski szuka haków na Owsiaka?
(Wikipedia)
bETEZVgB

Pismo wysłało Biuro Kontrolingu i Restrukturyzacji TVP. Dyrektorzy oddziałów nie dostali wiele czasu na przedstawienie centrali danych. W liście wysłanym 25 października zobowiązano ich do wykazania kosztów transmisji finałów WOŚP w terminie do piątku 28 października.

W związku z koniecznością przekazania Radzie Nadzorczej informacji na temat kosztów, jakie Telewizja Polska S.A. ponosiła przy obsłudze WOŚP, zwracam się z prośbą i przesłanie zestawienia kosztów, jakie Oddział poniósł w latach 2007-2016 w związku z produkcją audycji związanych z WOŚP - czytamy w oficjalnym piśmie Biura Kontrolingu i Restrukturyzacji TVP.

Portal zapytał o cel takiego badania. Centrum Informacji TVP do tej pory nie odpowiedziało. "Można się domyślać, że podsumowanie kosztów obsługi WOŚP będzie służyło kierownictwu Telewizji do podważania opłacalności i sensowności transmisji oraz samej imprezy" - czytamy na OKO.press.

bETEZVgD

Fundacja przez ostatnie 24 lata zebrała ponad 720 mln zł. Pieniądze przeznaczane były na zakup brakującego sprzętu specjalistycznego dla szpitali. Od początku istnienia organizacji finały WOŚP transmitowane były przez Telewizję Publiczną. Dopiero w 2016 roku w atmosferze skandalu TVP wycofała się ze wspierania Fundacji w latach kolejnych.

Pomimo podjętej przez Fundację WOŚP decyzji, że współgospodarzem 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dniu 15 stycznia 2017 r. będzie stacja TVN, pragnę poinformować Pana, że Telewizja Polska S.A. nie uchyli się od informowania o przebiegu i rezultacie corocznej zbiórki Orkiestry na swoich antenach” – odniósł się do sprawy prezes TVP, Jacek Kurski.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETEZVgJ
bETEZVhe
KOMENTARZE
(174)
raffi
4 lata temu
Syn milicjanta wymyślił że będzie żył z pieniędzy zbieranych na dzieci.założył fundacje Złoty Melon aby wycia gać z puszek melony.Fundacyjna może zużyć 5% zebranych kwot toteż a jeden dzień krzyków mona żyć cały rok>pociotki Owsiaka założyły firmy współrpacujace. Owsiak odmówił polskiemu sądowi upublicznienie dokumentacji finansowej a to oznacza ze mógł zabrać więcej ni 5%..Owskaka popierają wszystkie organizacje wrogie polskiemu rządowi bo on dzielił Polaków. Gdy uznał ze jest nietykalny zabrał sie za polityk.Walczył z kościołem i polską tradycją..Był V kolumną i miał mieszać w głowach młodzieży.To wojna hybrydowa.Chcą z nas zrobić drugą Ukrainę.
ups
5 lata temu
gdyby te pieniądze trafiły do rydzykowa to byłoby ok bo po co ludzi leczyć bezsilnymi biednymi i skłóconymi najlepiej się rządzi. Wielki szacun dla Pana Owsiaka
Ciekawy
5 lata temu
Pisowskie męty będą szykanować Owsiaka, żeby nie robił konkurencji w zbieraniu kasy biznesmenowi z Torunia?
bETEZVhf
laska
5 lata temu
następny w PIS-ie "mądry", załatwił telewizję 1 i 2 (przecież ogladalność bardzo spadła) teraz mu Owsiak przeszkadza. Oj Ty mały czlowieczku, myślisz Ty jeszcze?
antypis
5 lata temu
KLER I CARITAS CHCĄ WŁADAĆ WOŚP BO CHCĄ TE PIENIĄDZE!!!!!!!NIE ZALEŻY IM NA DZIECIACH!!!
Ewik
5 lata temu
Komuniści mogliby uczyć się od obecnie nam panujących. Dziwne i śmieszne ruchy wykonuje "dobra zmiana". A przecież wystarczy być przyzwoitym...
henryk009
5 lata temu
kawal chama z kurskiego
BOLO
5 lata temu
Zostawcie Pana Owsiaka w spokoju on chociaż coś robi dla szpitala a Państwo co robi dla ludnosc
pipi
5 lata temu
jehowi odmawiają krwi...a ja chcę ,żeby ten jacuś odmówił w chwili potrzeby sprzętu WOŚP. i poszedł tam gdzie jego miejsce czyli Too Hell...
serce
5 lata temu
cały czas szukaja haków, ale ich kariera sie też skonczy i bedzie odwrotna sytuacja
azer.
5 lata temu
Życzę temu Panu ;K; zdrowia, bo rozumek mu już i tak wyparował, wredny!
das
5 lata temu
a ile płaci telewizja trwam i radio nie wspomnę jakie a potem pis zwraca miliony rydzykowi
2 sort
5 lata temu
Centrala TVPIS to kurde jak by komuna wróciła no to komuna wraca
bETEZVgX
tyjrftyj
5 lata temu
jedyne co widać gołym okiem to jest to, że WOŚP z Owsiakiem w TVP to darmowa reklama w kierunku Jarocina
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić