Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Albert Kamiński
|

Justin Bieber z nową piosenką. Oceń, czy "Close to you" będzie hitem

0
Podziel się:

Justin Bieber zaśpiewał najnowszy utwór podczas wizyty w klubie w Manchesterze. Wybrał się tam po koncercie, jaki odbył się w ramach trasy "Purpose World Tour". Nagranie szybko znalazło się w internecie, gdzie staje się coraz popularniejsze.

Justin Bieber z nową piosenką. Oceń, czy "Close to you" będzie hitem
(Getty Images, Mat Hayward / Stringer)

"Close to you" jest tytułem nieoficjalnym. Tak bowiem piosenkę nazwali internauci, którzy odtwarzali nagranie w sieci. Ta osobliwa prapremiera szybko zyskuje na popularności. Pytanie, czy wokalista przychyli się do sugestii swoich fanów i przyjmie ich propozycję tytułu. Nagranie z klubu możecie zobaczyć poniżej.

Trasa "Purpose World Tour" staje się coraz bardziej interesująca. Szczególnie ciekawa jest jej europejska część. Powyższa sytuacja to nie jedyne zaskoczenie w ostatnim czasie. Niedawno Justin Biber zszokował swoich fanów, stwierdzając, że denerwują go ich krzyki, gdy do nich mówi.

Już niedługo Justin Bieber zagości w Krakowie. 11 listopada w ramach tej samej trasy koncertowej muzyk pojawi się w Polsce. Zaśpiewa w Tauron Arenie, a samo wydarzenie okrzyknięto jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych 2016 roku.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić