Kamil Zajęcki| 
aktualizacja 

Kanye West zakuty w kajdanki trafił do szpitala

23

Według bliskich rapera Kanye przeżył załamanie nerwowe. Po przyjeździe karetki pogotowia gwiazdor próbował siłą wymigać się od leczenia, dlatego w drodze do jednego ze szpitali w Los Angeles służby musiały przykuć go kajdankami do wózka inwalidzkiego.

Kanye West zakuty w kajdanki trafił do szpitala
(Getty Images, Christopher Polk)

Kanye West przeżywa trudne chwile. Przyjaciele celebryty twierdzą, że ostatnio nie układa mu się w małżeństwie z Kim Kardashian, a jego problemy potęguje zazdrość na punkcie Beyonce oraz konflikt z jej partnerem, raperem Jayem Z. Wszystko to doprowadzało artystę do częstych przypadków bezsenności, które trwały nawet po 2 dni.

On jest po prostu pracoholikiem. Notorycznie zarywa noce, żeby pracować. Z jednej strony ma na głowie rodzinę, a z drugiej stres związany z koncertami, które daje niemal codziennie. Ciągle jest z dala od rodziny, a to go bardzo stresuje, bo żona i dzieci są dla niego najważniejsze - powiedział ktoś bliski z otoczenia Westa cytowany przez "Daily Mail".

Bliscy utrzymują, że wysłali Kanye do szpitala dla jego dobra. Podobno nawet sama Kim Kardashian miała już dość jego zachowania. Niedawno raper zszokował publiczność podczas koncertu w Sacramento. W 30 minucie gwiazdor przerwał występ, aby wygłosić żenującą tyradę na temat Beyonce, Jaya Z, Marka Zuckerberga i Hillary Clinton. Chwilę po tym zszedł ze sceny i zakończył koncert. Odwołał też pozostałe 22 imprezy zaplanowane w ramach trasy Saint Pablo Tour. Szacuje się, że decyzja ta nie tylko będzie poważnym uszczerbkiem na reputacji artysty, ale również kosztować go będzie ok. 10 mln dolarów.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić