o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Katowice. Pies wpadł pod auto. Przestraszył się petardy

636
Podziel się

W Katowicach zginął pies, który wpadł pod auto. Pies wystraszył się huku petardy i zerwał się właścicielowi ze smyczy. – Fajerwerki zbierają już śmiertelne żniwo – podkreśla Klinika Weterynaryjna Brynów w Katowicach, gdzie przyjęty został potrącony przez auto pies.

katowice pies auto
katowice pies auto (iStock.com)
bEKPPMGd

Pies został przywieziony do kliniki w Katowicach w weekend. Suczka została potrącona przez auto. Jak informuje "Dziennik Zachodni", doznała rozległych obrażeń, w tym złamania kręgosłupa.

Pies był na spacerze z właścicielem. W pewnym momencie suczka zerwała się ze smyczy, ponieważ przestraszyła się huku petardy. Po kilku godzinach mocno poturbowanego psa odnaleziono w lesie.

W weekend przyjechał pies, który wystraszył się wystrzału, wyrwał się właścicielowi ze smyczy. Kilka chwil później wpadł pod samochód – poinformowała na Facebooku klinika weterynaryjna Brynów.

bEKPPMGf

Podobnych tragedii było więcej. Klinika z Katowic przyjęła też ostatnio psa, który tak się wystraszył petardy, że wyskoczył z balkonu.

Nie było dla niego ratunku – stwierdziła Klinika Weterynaryjna Brynów.

Weterynarze apelują, by nie strzelać w sylwestra. Podkreślają, że dla zwierząt, tak domowych, jak i żyjących na wolności, sylwester stanowi traumatyczne doświadczenie. Serwis Pudelek zorganizował w tym roku akcję "Nie strzelam w sylwestra!", którą wsparło wiele gwiazd, m.in. Małgorzata Rozenek, Edyta Herbuś i Olga Bołądź.

Zobacz także: Zobacz też: Gwiazdy nie strzelają. Apel w imieniu czworonogów
bEKPPMGl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEKPPMGG
KOMENTARZE
(636)
HYCEL
rok temu
hahahaha
xxx
2 lata temu
przykre szkoda mi biednych zwierząt
zibi
2 lata temu
Należy tego kategorycznie zakazać, a wszystkich niepokornych miłośników wystrzałów, przymusowo wcielać do Artylerii.Tam szybko im przejdzie.Ja odsłużyłem dwa lata i mnie, oraz mojego psa, te "pukania" nie kręcą.
bEKPPMGH
marian
2 lata temu
a wilki zagryzły kilkanaście owiec i jest ok było by gorzej gdy by było odwrotnie to by była tragedia
sprzedam
2 lata temu
UWAGA: Tanio sprzedam Nowy Rok, albo oddam w dobre ręce. Trochę poobijany "frajerkami", ale da się wyklepać. Nadmieniam, że nie byłem na przywitaniu.
obserwator
2 lata temu
Psa nie nalezalo wywabiac z komendy. Ot i tyle.
Sav
2 lata temu
Szanujmy kazdą istotę!!!Nie bądzmy egoistami!!!🦏🐨🐺
Tee
2 lata temu
To są nasi przyjaciele!!!🐈🐕Nie pozwolmy ich Krzywdzić!!!
Tee
2 lata temu
Szanujmy zwierzęta!!!chrońmy je jak tego potrzebują!!!Stop petardom!!!🐩🦏🦅🦜
Tytus
2 lata temu
Strzelanie petardami, sylwestry marzeń, miłość do Martyniuka - to wszystko dla prymitywnej tłuszczy - aby jeszcze lepiej głosowali - na PIS. Degrengolada narodu przyszła wraz z nowa władzą.
Normalny
2 lata temu
Wystarczy zakaz sprzedaży. Nikt normalny i tak nie kupuje petard.
asgh
2 lata temu
Te sztuczne ognie są nieodpowiedzialne , do tego niekturzy je kupują żeby specjalnie rzucać w zwierzęta , ale jak pis dąży do wojny z rosją i im się w końcu uda to dopiero okrucieństwo wobec ludzi zwierząt , jeszcze żołnierze będą musieli walczyć 1 na 10 lepiej wyszkolonych.Taka właśnie jest wolność według narodowców. Zmienią warszawę w stalingrad w 1942.
blisko
2 lata temu
Szkoda, że głupota nie umie fruwać. Strzelający na czas końca starego roku mogli by odfrunąć do ciepłych krain i nie wracać.
bEKPPMGz
matka ziemia
2 lata temu
ODEZWA DO STRZELAJĄCYCH: Tak się cieszyliście, że aż chciałoby się wykrzyczeć: "Z własnej głupoty się cieszycie !" Skapnęła wam jakaś manna z nieba, albo uzbieraliście jakiś koszyk złota z tego tzw witania się z "nowym rokiem", jesteście zdrowsi, lepsi, mądrzejsi ???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić