REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 13 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aneta Bańkowska23.01.18 (10:16)

Klaudia oddała pracę na konkurs. Napisała, co myśli i musiała zmienić szkołę

15-letnia uczennica podstawówki w Kołobrzegu przez felieton musiała zmienić szkołę. Powód? Dyrektorka uznała, że konkursowa praca godzi w dobre imię placówki.
Pixabay.com

15-latka przygotowała na konkurs felieton pt. „Patologia prawno-seksualna gimbusek”. Wtedy zaczęły się problemy: nauczycielka ze szkoły dziewczynki uznała, że praca jest w rzeczywistości paszkwilem, a dyrektorka szkoły zdecydowała, że felieton nie zostanie dopuszczony do konkursu - opisuje "Gazeta Kołobrzeska".

Tekst poruszał m.in. problem przemocy psychicznej w szkole, dotykał też tematyki seksualności gimnazjalistów. Zdaniem dyrektorki i pedagog to stawia szkołę w złym świetle, bo opisane sytuacje nie mają miejsca w placówce.

REKLAMA

Klaudia po feriach zacznie naukę w nowej szkole. Dyrektorka placówki w rozmowie z dziennikarzami stwierdziła, że nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji co do losów pracy i jej ewentualnego uczestnictwa w konkursie. Po tym, jak media zajęły się tym tematem, kołobrzeski magistrat zobowiązał ją jednak do zajęcia stanowiska w tej sprawie.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij