Natalia Bogucka| 

Kobieta chora na COVID-19 urodziła dziecko w trakcie śpiączki

8

27-letnia kobieta z USA, u której stwierdzono zakażenie koronawirusem, po wybudzeniu ze śpiączki dowiedziała się, że urodziła córkę. Dziecko jest zdrowe.

Chora na COVID-19 27-latka w trakcie śpiączki urodziła dziecko.
Chora na COVID-19 27-latka w trakcie śpiączki urodziła dziecko. (Instagram, @angela_primo)

Angela Primachenko z Vancouver w stanie Waszyngton była w 34. tygodniu ciąży, gdy testy potwierdziły, że jest zakażona koronawirusem. 26 marca 27-latka trafiła na oddział intensywnej terapii. Jej stan się pogarszał, dlatego podłączono ją do respiratora, a później wprowadzono w stan śpiączki farmakologicznej.

1 kwietnia lekarze zdecydowali, że wywołają poród. Gdy kilka dni później kobieta wybudziła się ze śpiączki, zorientowała się, że nie ma już ciążowego brzucha i dowiedziała się, że urodziła córkę.

Obudziłam się i nagle nie miałam już brzucha! To było po prostu niesamowite i oszałamiające - powiedziała Angela Primachenko.

Kobieta chora na COVID-19 urodziła w trakcie śpiączki. Dziecko jest zdrowe

Dziecko uzyskało negatywny wynik testu na obecność koronawirusa. 15 kwietnia okazało się, że 27-latka również jest zdrowa. To właśnie wtedy matka po raz pierwszy mogła przytulić swoje dziecko.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Nawet w najtrudniejszych dniach i najtrudniejszych czasach jest nadzieja i możesz polegać na Bogu i ludziach. Liczba osób, które modliły się za mnie, jest po prostu niewiarygodna. Byłam zdumiona i jestem niesamowicie wdzięczna. Bóg dokonał cudu, sprawiając, że ja i moja córka jesteśmy zdrowe - skomentowała kobieta.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zobacz także: Leczenie koronawirusa osoczem ozdrowieńców

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić