Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

KOD tworzy media. Pokieruje była szefowa Trójki

154
Podziel się:

Komitet Obrony Demokracji chce mieć własne media. Zaczyna z internetowym radio i telewizją, potem będzie think tank.

KOD tworzy media. Pokieruje była szefowa Trójki
(GRZEGORZ KRZYZEWSKI / FOTONEWS/NEWSPIX.PL)

Media Komitetu Obrony Demokracji zaczną nadawać 4 czerwca. Zapowiedział to na spotkaniu ze zwolennikami KOD-u we Wrocławiu lider ruchu, Mateusz Kijowski. Oficjalnym fotoreporterem MKOD zostanie Chris Niedenthal. To symboliczny ruch, bo to jego zdjęcia ze stanu wojennego obiegły cały świat.

Szefową naszych mediów będzie Magda Jethon, była dyrektor Programu 3 Polskiego Radia. Zaangażowało się w nie wiele wybitnych nazwisk. Wszystkich nie wymienię, żeby nikt nie czuł się poszkodowany - powiedział Kijowski.

KOD będzie miał też swój komitet doradczy. Organizacją ekspercką pokieruje Władysław Frasyniuk. W składzie think tanku znajdzie się m.in. socjolog prof. Radosław Markowski. Proces wewnętrznej rozbudowy Komitetu zapoczątkuje zapowiedziane na 5 czerwca walne zgromadzenie.

Od tego czasu będzie można składać deklaracje członkowskie. Wybory w Komitecie Obrony Demokracji odbędą się prawdopodobnie dopiero po wakacjach, najpewniej w październiku - zapewniał lider organizacji.

4 czerwca odbędzie się marsz "Wszyscy dla Wolności". Obok liderów KOD-u przejdą ulicami stolicy byli prezydenci: Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski.

Autor: Jan Muller

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(154)
gość
6 lat temu
HAHAHAHA !!!!! Wiele wybitnych nazwisk. Ludzie o wybitnych nazwiskach już dawno nie żyją. Dzisiaj POzostali tylko, SKORUMPOWANI i ZDEGENEROWANI oszuści co ŻERUJĄ na POLSCE i POLAKACH. Zakładam się o WSZYSTKO, że MARNY ich LOS.
edo
6 lat temu
Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski. - Balast biednej Polski
solo
6 lat temu
Gdybym sprawował władzę w Polsce to przegnałbym tą całą hołotę PO, nowoczesna, KOD i temu podobne parchy z kraju raz na zawsze ! To nie są Polacy !
kij mu w oko
6 lat temu
Kto go będzie słuchał chyba tylko nawiedzone buraki :>)
kika
6 lat temu
ten rząd naraził się tym że rozlicza,, opodatkował wielkie sklepy i banki , pieniądze zostaną w Polsce nie pójdą za granicę stąd tylu wrogów , dbają o interesy kraju, dlaczego poprzednicy tego nie zrobili ? bo bali się narazić ale w pochodzie KOD pójdą bo to łatwe , tylko nogi pracują
bella
6 lat temu
Tam gdzie są ci osobnicy tam zawsze szykuje się coś niedobrego dla Polski.
123
6 lat temu
gniojek- jak każdy kodowiec do szamba z nimi
Jerzy...........
6 lat temu
Jak Boga kocham,100% żydostwa !!!!,ale jaja !!!,a tak a pro po ,to wolno bez zezwolenia zakładać obce telewizje????,jak już założą to najpierw proszę o program na temat "alimenciarz RP-Kijowski".
mgr inz
6 lat temu
Przeciez i tak maja wszystkie komercyjne :). Skoro nie moge nawet w nich sie przebic do mas to znaczy, ze lemingi juz sie poparzyly ciepla woda w kranie - czemu KOD nie moze tego zrozumiec ? Frasyniuk ekspertem :), dajcie jeszcze Grodzka zeby robila striptiz po polnocy i Schetyne do dubngu shreka i sukce murowany. :)
prorok
6 lat temu
Zdelegalizować KOD , a alimentciarz Kijek do pierdla
jamako
6 lat temu
Sfinansują oczywiście Niemcy, banki i PO. Ten "oddolny", "spontaniczny" ruch stać na profesjonalne plakaty, ogłoszenia w mediach za kilkaset tysięcy każde i oczywiście wielomilionowe nakłady ma własne media. Buuueeeee. Oni obrażają inteligencję Polaków. Wypad z naszej Polski. Jedźcie zadymiać w swoich landach.
Rafał
6 lat temu
Drażni mnie ten niechluj. Promocja menelstwa czy jak?
a po co ????
6 lat temu
A po co te media tworzą? kto ich będzie słuchać? Przecież ludzie im nie wierzą, ani w tą ich "walkę" o "demokrację"z tego co tu czytam.
Nemesis
6 lat temu
Ten gość za samą twarz powinien dostać dożywocie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić