REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
20.09.19 (20:59)

Koniecpol. Policjanci powstrzymali samobójcę

Mężczyzna z Koniecpola (woj. śląskie) chciał popełnić samobójstwo, skacząc do rzeki. Policjanci powstrzymali go w ostatniej chwili. Na miejscu pojawiła się karetka, która zabrała poszkodowanego do szpitala.
PAP

Funkcjonariusze z Koniecpola (woj. śląskie) uratowali życie mężczyźnie, który chciał popełnić samobójstwo, skacząc do rzeki. Udało im się w ostatniej chwili. Jak wiadomo, mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Kiedy Dyżurny Komisariatu Policji w Koniecpolu odebrał zgłoszenie o mężczyźnie znajdującym się nad rzeką Bałką, od razu wysłał tam patrol policji. Chwilę później policjanci potwierdzili, że na moście, za barierką znajduje się mężczyzna, który chce skoczyć do wody. Widząc to, policjanci nie zwlekali z reakcją.

REKLAMA

Kiedy funkcjonariusze dostrzegli niebezpieczną sytuację, od razu podjęli działania, aby zapobiec najgorszemu. Podbiegli do mężczyzny i chwycili go za ubranie i za ręce, uniemożliwiając skok. Na miejsce przyjechała także karetka, która przewiozła 43-letniego mężczyznę do szpitala.

Zobacz także: Awaria oczyszczalni w Warszawie. Sprawę bada prokuratura

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij