Wróć na
Patrycja Ceglińska
|

Kuba Wojewódzki komentuje książkę Sekielskiego o pedofilii. "Mafia ma swoje państwo"

24
Podziel się

Film "Tylko nie mów nikomu" wywołał spore poruszenie. Bracia Sekielscy stworzyli najchętniej oglądany dokument w polskim internecie. Teraz dziennikarz pracuje nad książką.

Kuba Wojewódzki o filmie braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu"
Kuba Wojewódzki o filmie braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" (East News, Artur Zawadzki/REPORTER)
bCzzzZsR

Premiera filmu "Tylko nie mów nikomu" odbyła się w ubiegłą sobotę, a na YouTube już jest ponad 14 mln wyświetleń. Tomasz Sekielski poruszył temat w pedofilli w Kościele. W dwugodzinnym dokumencie ofiary księży konfrontują się z nimi i opowiadają o swoich traumatycznych przeżyciach.

Wkrótce będzie można zobaczyć "Tylko nie mówi nikomu" w Telewizji WP. Stacja pokaże dokument kilka razy. Wiele gwiazd i osób publicznych zabrało głos po obejrzeniu filmu i złożyło gratulacje braciom Sekielskim. Okazuje się, że Tomasz Sekielski pracuje również nad książką, w której znajdzie się kilka dodatkowych wątków. Swoją opinię wyraził w tym temacie Kuba Wojewódzki, który nigdy nie ukrywał, że z Kościołem jest mu nie po drodze.

- Tomasz Sekielski pracuje aktualnie nad książką o pedofilii w Kościele. Publikacja ma być rozszerzeniem wątków poruszonych w dokumencie "Tylko nie mów nikomu". Czekamy. Każdy kraj ma własną mafię. U nas mafia ma własny kraj - napisał na Facebooku.

bCzzzZsT

Swoim postem dziennikarz wywołał dyskusję.

- Polski Kościół to wierzchołek albo nawet i nie. Jeśli kogoś przerazil film Sekielskiego i twierdzi, że to koniec świata - prawda go zabije - napisał jeden z internautów.
- Nie przasadzajmy, to 1 proc. księży dopuszcza się takich czynów, co jest karygodne. Dla mnie powinni odsiedzieć dożywocie. Z drugiej strony nie pozwólmy jechać i robić nagonki na naszą religię. Księża nic nie znaczą, liczy się wspólnota Kościoła. Silne państwo to takie, gdzie wiara i chrześcijaństwo odgrywa ważną rolę.
- To jest straszne, że oni z nimi nic nie zrobili. Dalej mogą robić to samo.

bCzzzZsZ
bCzzzZtu
KOMENTARZE
(24)
Krys
rok temu
W Niemczech ten pan płaciłby 50% podatku od swoich dochodów jako osoba żyjąca samotnie i bez dzieci u nas płaci 19% a później nasze dzieci będą go utrzymywać płacąc składki na zus !
Robert
rok temu
tak jak ty i firma w której pracujesz ! :)
RR
rok temu
kiedy powstanie film o mafii sędziowskiej w Polsce i o majątkach jak zdobyli zarabiając kilka/kilkanaście tysięcy miesięcznie !
bCzzzZtv
Pawel
rok temu
Podstarzaly playboj ktory lubuje sie w maloletnich dziewczynach ma czelnosc wypowiadac sie o pedofili😀
sas
rok temu
No właśnie,jak nie jedna mafia to druga. Każdy z was walczy o swoje wpływy.
Najnowsze komentarze (24)
llll
rok temu
A z nim to niby jest wszystko ok?
Gucio
rok temu
Kupa nadal śmierdzi
Gość
rok temu
Tak, mafia ma swój kraj. Raczej miała. Teraz jest walka, żeby odzyskać nad nim kontrolę. A Kuba? Taki żołnierzyk mafii. Ale dobrze opłacany. Jego pracodawcy są jej gałęzią.
Kolo
rok temu
Ile lat mają partnerki Pana Wojewódzkiego? Ile lat ma Wojewódzki?
echo
rok temu
temat ,,hałas,, przed wyborami !!!! nagle wszyscy przypomnieli ,że są pedofile a co wcześniej ich nie było ?????co to ma być niech policja , prokuratorzy i sądy robią co czego zostały powołane a ludzie chcą żyć normalnie i bezpiecznie a tu ciągle jakieś ,,hura,,i sensacje --- prawo dostosować i stosować !KONIEC TEMATU --- dajcie spokojnie żyć ludziom !niech każdy robi za co bierze wypłatę a nie udaje ,że robi !
Paul
rok temu
Zgadzam sie że to mafia ale inna mafia przez 25 lat pozwalała na to wszystko,wspomnij o tytm panie Wojewódzki!
Wert
rok temu
Prawda widac wielu w oczy kole. Ma chlop racje. Ale niektorzy zbyt ciency w uszach by to dostrzec
!!!!
rok temu
Ten "cytat" to PLAGIAT !
bCzzzZtn
Antykler
rok temu
Trolle z rosji..
mk115
rok temu
Chodźcie do Pana Boga, nie do księży. Wszędzie są czarne owce.
Pawel
rok temu
Podstarzaly playboj ktory lubuje sie w maloletnich dziewczynach ma czelnosc wypowiadac sie o pedofili😀
jerzy
rok temu
nie lubie bufona ale tu w tej kwestii musze przyznać mu racje,duchowienstwo to sekta -mafia ,zdarzają się ludzie z powołaniem ale większość to parweniusze spijajace zadufane w sobie
sas
rok temu
No właśnie,jak nie jedna mafia to druga. Każdy z was walczy o swoje wpływy.
wiki
rok temu
No bo w Waszym środowisku na pewno nie ma pedofilii :) A jak to nazywacie ??
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić