o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Kultowy program w zupełnie nowej odsłonie. Zobacz ostatni zwiastun

0
Podziel się

Top Gear to najsłynniejszy magazyn motoryzacyjny w historii telewizji. Nowy, 23. sezon, wraca po roku przerwy zupełnie odmieniony. Jeremy'ego Clarksona i spółkę zastąpi "siedmiu wspaniałych" pod przewodnictwem Chrisa Evansa. Jak sprawdzi się nowa formuła programu? Dowiemy się już w niedzielę 29 maja.

Kultowy program w zupełnie nowej odsłonie. Zobacz ostatni zwiastun
(Materiały prasowe)
bEShdVnV

Stacja BBC opublikowała nowe wideo promujące program. Siedmioro prowadzących z entuzjazmem opisuje, co nas czeka, a ich zachwyty przeplatane są scenami z nadchodzących odcinków. Czy ich obietnice znajdą pokrycie w rzeczywistości? Przekonamy się już lada dzień.

BBC oficjalnie podało datę premiery nowego sezonu "Top Gear". W Polsce program zadebiutuje na kanale BBC Brit już 29 maja o godzinie 22, czyli dokładnie godzinę po brytyjskiej premierze na BBC Two.

bEShdVnX

Nowy sezon składał się będzie z sześciu odcinków. Dlaczego tak mało? Zwiększenie budżetu każdego odcinka musiało przełożyć się na ich mniejszą liczbę, o czym już pisaliśmy. Ponadto nowa formuła dopiero musi sprawdzić się u fanów zwolnionego przez stację Clarksona.

Autor: Bartosz Nowak

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bEShdVoy
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić