aktualizacja 

Łatwowierny milioner zastał pusty dom

226

79-letni austriacki milioner sprzedał firmę, żeby cieszyć się spokojną starością z młodszą, piękną żoną. Niestety stracił dla niej nie tylko głowę, ale też wszystkie oszczędności...

Łatwowierny milioner zastał pusty dom
(Pixabay.com, klimkin)

Historia małżeństwa Karla i Susi rozpoczęła się niezwykle romantycznie. Milioner poznał kobietę w klubie golfowym, gdzie pracowała jako kelnerka. Zawróciła mu w głowie do tego stopnia, że mężczyzna pomógł jej uciec z toksycznego małżeństwa, a później oddał jej swoje serce. Niestety, dla Susi to wciąż było mało.

Karl był dla ponętnej kobiety łatwą zdobyczą. Mężczyzna od wielu lat wiódł życie wdowca, po tym jak jego żona przegrała walkę ze śmiertelną chorobą. Za namową nowej partnerki postanowił sprzedać firmę i ożenić się z nią. Zakochani mieli jeździć po kraju i cieszyć się życiem. Małżonka na początku dostała od 79-latka nowego Mercedesa E200 Coupe, nowe piersi i śnieżnobiałe zęby. Susi po prostu przejęła kontrolę nad ich życiem podaje The Local.

42-latka rozpoczęła rządy od wyrzucenia długoletniej gosposi. Prawdopodobnie nie chciała żadnych świadków. Karl podczas rozprawy w sądzie zeznał, że kobieta rzekomo celowo go upijała, by przejąć kontrolę nad wszystkimi 140 rachunkami oszczędnościowymi. Zakochany mężczyzna nie widział niczego złego w zachowaniu wybranki. Dlatego zaproponował jej romantyczny wyjazd do luksusowego ośrodka w Chorwacji.

Była kelnerka nie czekała długo. Pewnej nocy po prostu wymknęła się z pokoju i wróciła do Austrii, gdzie wypłaciła wszystkie oszczędności ze wspólnego konta. Kobieta "wyczyściła" nawet ich domowy sejf, z którego zabrała sztabki złota i 2,5 miliona euro w gotówce. Kiedy mężczyzna wrócił do domu, okazało się, że Susi nie zostawiła mu niczego. Co gorsza, niedawno otrzymał wezwanie do zapłaty podatku od sprzedaży firmy. Reasumując, romantyk stracił cały majątek, piękną żonę i ma teraz milionowy dług.

Kobieta zeznała, że to wszystko było hojnym darem od męża. Karl utrzymuje, że padł ofiarą zaplanowanego oszustwa.

Nie przegap:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić