Albert Kamiński| 

Linkin Park zagra na Impact Festival 2017!

0

Już 15 czerwca na TAURON Arena Kraków wystąpi jeden z najbardziej znanych współcześnie zespołów rockowych. Bilety na festiwal dostępne będą w sprzedaży już od 7 listopada.

Linkin Park zagra na Impact Festival 2017!
(Getty Images, Ken Ishii)

Linkin Park to już druga gwiazda ogłoszona przez organizatorów. Pierwszą była amerykańska grupa System of a Down, grająca metalowo-rockową muzykę. Bilety na Impact Festival 2017 dostępne będą od kwoty 249 PLN na stronie livenation.pl.

Zespół ma całe rzesze fanów w Polsce. Nie ma się co dziwić, bowiem wyraźnie zaznaczył swoją obecność na kartach muzyki. Grupa jest zdobywcą dwóch nagród Grammy, a ich debiutancki album z 2000 roku okazał się najlepiej sprzedającym w XXI wieku na świecie (19 mln egzemplarzy). Linkin Park sprzedali łącznie już ponad 50 mln płyt, które w 34 krajach pokryły się platyną.

Są znani na całym świecie. Zyskali popularność nie tylko za Oceanem i w Europie, ale również w Azji, gdzie ostatnio często koncertują. Popularność grupy widoczna jest przede wszystkim w mediach społecznościowych. Na Facebooku są najpopularniejszym zespołem muzycznym z 62 milionami fanów.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić