Kamil Zajęcki| 

Ludzie zrobili z niej pośmiewisko. Oto jej odpowiedź

115
Podziel się:

Lizzie Velasquez to trenerka motywacyjna i autorka kilku książek. Od pewnego czasu jest także bohaterką wielu memów, w których internauci brutalnie drwią z jej wyglądu. Postanowiła zabrać głos i opowiedzieć, jak wygląda życie niewinnej osoby wyśmiewanej przez miliony.

 Ludzie zrobili z niej pośmiewisko. Oto jej odpowiedź
(Twitter, @Newsoneplace)

Widziałam ostatnio dziesiątki krzywdzących memów z moim wizerunkiem. Piszę ten post nie z pozycji ofiary, ale w imieniu wszystkich, którzy zostali skrzywdzeni w podobny sposób - tak Lizzie rozpoczęła swój apel do internautów.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Chciałabym przypomnieć wszystkim, że osoby widoczne na memach mają takie same uczucia, jak inni ludzie. To, czego doświadczają, kiedy przypadkiem odkryją swój wizerunek, to uczucie, którego nie życzę nawet wrogom. Nieważne, jak wyglądasz. Ostatecznie i tak pozostajesz człowiekiem. Proszę, żebyście przy kolejnej okazji, kiedy będziecie śmiać się z mema, pomyśleli o osobie, której wizerunek wykorzystano. Dzielcie się miłością, a nie nienawiścią - w tak emocjonalny sposób Lizzie zakończyła swój apel.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wpis w kilkanaście godzin stał się viralem. Na Facebooku udostępniło go niemal 100 tys. osób, a ponad 125 tys. zareagowało lub skomentowało. Dzięki niemu 27-letnia Lizzie spotkała się z ogromnym wsparciem i solidarnością. Kobieta cierpi na genetyczne zaburzenie, które objawia się tym, że jej organizm nie przyswaja tłuszczów.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić