Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Kamil Zajęcki
|

Ludzie zrobili z niej pośmiewisko. Oto jej odpowiedź

77
Podziel się

Lizzie Velasquez to trenerka motywacyjna i autorka kilku książek. Od pewnego czasu jest także bohaterką wielu memów, w których internauci brutalnie drwią z jej wyglądu. Postanowiła zabrać głos i opowiedzieć, jak wygląda życie niewinnej osoby wyśmiewanej przez miliony.

 Ludzie zrobili z niej pośmiewisko. Oto jej odpowiedź
(Twitter, @Newsoneplace)

Widziałam ostatnio dziesiątki krzywdzących memów z moim wizerunkiem. Piszę ten post nie z pozycji ofiary, ale w imieniu wszystkich, którzy zostali skrzywdzeni w podobny sposób - tak Lizzie rozpoczęła swój apel do internautów.

Chciałabym przypomnieć wszystkim, że osoby widoczne na memach mają takie same uczucia, jak inni ludzie. To, czego doświadczają, kiedy przypadkiem odkryją swój wizerunek, to uczucie, którego nie życzę nawet wrogom. Nieważne, jak wyglądasz. Ostatecznie i tak pozostajesz człowiekiem. Proszę, żebyście przy kolejnej okazji, kiedy będziecie śmiać się z mema, pomyśleli o osobie, której wizerunek wykorzystano. Dzielcie się miłością, a nie nienawiścią - w tak emocjonalny sposób Lizzie zakończyła swój apel.

Wpis w kilkanaście godzin stał się viralem. Na Facebooku udostępniło go niemal 100 tys. osób, a ponad 125 tys. zareagowało lub skomentowało. Dzięki niemu 27-letnia Lizzie spotkała się z ogromnym wsparciem i solidarnością. Kobieta cierpi na genetyczne zaburzenie, które objawia się tym, że jej organizm nie przyswaja tłuszczów.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(77)
olka99
5 lata temu
Trenerka motywacyjna ???. Tu depresji można dostać.
oko
5 lata temu
Ludzie mają różne wady i to normalne, natomiast ta Pani to jedna wielka wada i to przykre.
mangele
5 lata temu
Dał byś jej do dzioba? To prawie tartak !!!.
jkl
5 lata temu
A mnie osobiscie mdli te forumowe współczucie polakow. Widac na wiecach szczególnie kodu jak ludzie sie kochaja (nienawisc siegneła zenitu). Ja rozumiem ze ubeki sie denerwuja ,ale dlaczego zwykli ludzie sie temu poddaja. Oczywiscie jest to wszystko po obu stronach barykady. Ale to co teraz sie dzieje to jest przerażajace. Zmanipulowanym społeczenstwem jest lepiej sterowac. Pamietajmy o tym
karola
5 lata temu
Nie ma ludzi idealnych. Jeden jest za chudy, drugi za gruby, temu uszy odstają, temu zęby, inny ma za duży nos, a to oczy nie takie, a to włosy rude, a to nogi krzywe, a to charakter paskudny, albo mózg wielkości orzeszka i tak można wymieniać do końca. Wyśmiewać kogoś, za wygląd, na który nie ma w ogóle wpływu to właśnie defekt małego móżdżku.
eureka
5 lata temu
Trzeba ją dobrze zbadać !!! To przecież rozwiązanie problemów otyłością -jesz ile chcesz a nie tyjesz bo organizm nie przyjmuje tłuszczu ! Dla niej odwrotnie zbadać grubego co mało ja a tyje !
Jara mnie ona...
5 lata temu
Ja to bym to ogniem traktował
c
5 lata temu
Minus i minus daje plus. Im więcej minusów tym więcej plusów.
gro
5 lata temu
Ta kobieta chce normalnie żyć jak każda ,że ta prze wstrętna choroba ją dopadła i ludzie co nie którzy nie mają litości do takich osób wręcz oczerniając ją .Wygląda na to ,że jest na świecie znieczulica i to na potęgę .Wyśmiewać się i drwić .Czy to jest choroba nieuleczalna czy ma ktoś defekty jakiekolwiek czy będzie chodzić o kolor włosów kolor skóry czy nawet głupie piegi .Drwiny są przeokropne czy ktoś czuje i chciał by być na miejscu tego człowieka i jak by się czuł gdyby był wytykany paluchem i opluwany jak śmieć.
Giguś
5 lata temu
Trzeba być wyzbytym z wszelkich uczuć, by śmiać się obłudnie, szydzyć, z czyjegoś kalectwa. Niestety, bardzo dużo jest takich zdegenerowanych jednostek, przypominających tylko z wyglądu człowieka, bo w środku "mieszkają" degeneraci w skorupach ludzkich. Upośledzeni, myślący inaczej. Zawsze tacy byli i będą następni.
Majka
5 lata temu
Cudowna, dzielna kobieta. Życzę Jej samych wspaniałości!
jkg
5 lata temu
Wszyscy, którzy ulegają głupotom współczesnego świata, tj żyją memami, fb, aplikacjami, godzinami siedzą w smartfonach stają się małpami, nie rozumieją sensu człowieczeństwa, istnienia i piękna. Cieszą się tylko z tego że fajny obrazek zobaczyli i żyją jedynie tym by się pohihać, zrobić selfie itp. Są puści, wyprani z wnętrza, a przy okazji nawet nie zdają sobie sprawy z tego że często śmieją się z poważnych rzeczy i z tego co tak naprawdę śmieszne nie jest, nie mówiąc już o tym że mogą wyrządzić krzywdę/ mocno zranić.
Wach
5 lata temu
Jest atrakcyjna nie myślę inaczej resztę czas pokaże
ludź
5 lata temu
99 % tych co piszą tak obrzydliwe komentarze to życiowi frustraci, którzy tylko dzięki internetowi czują się anonimowi. Szkoda, że w życiu realnym już nie są "tacy odważni"... Niektórzy dłużej dojrzewają, jedni całe życie a inni wcale.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić