REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas17.06.19 (14:27)

Magik zniknął w rzece Hugli. Wykonywał sztuczkę Houdiniego

Indyjski magik, który próbował odtworzyć słynny trik iluzjonisty Harry'ego Houdiniego, nie wypłynął z rzeki, w której się zanurzył. Mężczyzna był skuty kajdanami.
STR / East News

Iluzjonista prawdopodobnie nie żyje. Chanchal Lahiri zniknął w rzece Hugli w indyjskim stanie Bengal Zachodni. Powinien wypłynąć z niej po kilkudziesięciu sekundach, jednak nigdy nie pojawił się na powierzchni.

Magik chciał wykonać sławną sztuczkę. Do wody opuszczony został z łodzi na specjalnej linie. Był związany łańcuchami i kajdanami, z których musiał się wydostać. Próbował powtórzyć wyczyn Harry'ego Houdiniego. Węgier był jednym z najbardziej znanych iluzjonistów wszech czasów.

REKLAMA

Zapytałem go dlaczego ryzykuje życiem w imię magii. Lahiri uśmiechnął się i odpowiedział: "Jeśli mi się udaje, mamy magię. Jeśli popełnię błąd, mamy tragedię" – powiedział Jayant Shaw, fotograf, który rozmawiał z magikiem przed feralnym występem.

Zobacz też: Dowiedz się jak magicy OSZUKUJĄ nasz umysł?

Próbę wykonania sztuczki oglądały tłumy ludzi. Nieudany trik gapie obserwowali z dwóch łodzi. Wiele osób zebrało się też przy brzegu. Kiedy magik nie wypłynął z wody, widzowie zadzwonili po policję.

Nigdy nie sądziłem, że akurat tym razem nie uda mu się wyjść z wody – powiedział zszokowany fan magika.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij