o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Małopolska. Złodzieje okradli szkołę zamkniętą z powodu koronawirusa

71
Podziel się

Złodzieje włamali się do szkoły w Andrychowe (woj. małopolskie), która jest zamknięta z powodu epidemii koronawirusa. Sprawcy ukradli m.in. komputery i zniszczyli monitoring.

Złodzieje okradli liceum w Andrychowie.
Złodzieje okradli liceum w Andrychowie. (iStock.com)
bDXWSAtN

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Złodzieje włamali do I Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie (woj. małopolskie). Jak podaje "Gazeta Krakowska" prawdopodobnie dostali się do budynku wyłamując kratę w oknie wentylacyjnym.

Sprawcy ukradli m.in. komputery z pracowni informatycznej i elektronarzędzia. Rozbili automaty z jedzeniem i napojami, zabierając z nich kasety z pieniędzmi i artykuły spożywcze. Ukradli także niemal cały towar ze szkolnego sklepiku.

Małopolska. Złodzieje z Andrychowa zniszczyli monitoring

Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży. Ustalenie sprawców może być utrudnione, ponieważ zniszczyli oni monitoring znajdujący się na terenie szkoły.

bDXWSAtP

Zobacz także: Karma szybko wraca. Kradł w sklepie. Tego się nie spodziewał

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDXWSAuq
KOMENTARZE
(71)
ŚwPiotr
rok temu
Ludzie czy nie zapomnieliście o najważniejszym? PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ. :)
arfghare
rok temu
Za coś takiego rąbać ręce. I bez jakiejkolwiek pomocy społecznej.
duma
rok temu
brawo polacy!
bDXWSAur
gazda
rok temu
Akurat bardzo katolicki propisowski region, to musieli zrobić ludzie opozycji.
Gość
rok temu
No i się zaczyna.Najpierw rabunki,pobicia okradanie wszystkiego co się da.Potem ani policja ani wojsko nie dostaną kasy ani wypłat bo budżet pusty.I łba za dziadowski kraj nikt nastawiać nie bedzie.Wojna domowa wisi w powietrzu.
Kunta-Kinte
rok temu
Ale istnieje monitoring w innych miejscach. Wytypowanie sprawców nie powinno byc trudne zwłaszcza przy takim prawie bezruchu.
lisa
rok temu
Kiedyś policja radziła sobie w śledztwie bez monitoringu!
lisa
rok temu
Kiedyś milicja/policja radziła sobie bez monitoringu
polo
rok temu
Fajny monitoring .
m1ario
rok temu
Patolgie w dobie takiego kryzysu należy sekować na miejscu kradzieży aby inni bali sie pomyslec o kradzieży bo inaczej za chwile bedziemy mieli do czynienia z takimi przypadkami na masowa skale .Inaczej
OCHRONA SZKOL
rok temu
Jeśli szkoły zaczną edukację po Wielkanocy, czy? 1. Dzieci i pracownicy (wszyscy na terenie szkoły/uczelni) zostaną wyposażeni w maseczki, rękawice, zostanie zachowany odstęp 2m wszystkich osób na terenie placówek?(w każdej sytuacji, porze godziny i dnia, w salach zajęć na korytarzach, w łazienkach, na stołówkach, szatniach salach gimnastycznych)??? Nawet sekretariatach, kuchni... 2. Kto będzie czuwał nad przestrzeganiem tych zasad? Czy służby mundurowe włączą się w kontrolowanie? 3. KTO ZAPEWNI NIEZBĘDNE ŚRODKI OSOBISTEJ OCHRONY: RĘKAWICZKI, MASECZKI... SZKOŁA/UCZELNIA TO ZAKŁAD PRACY, SKUPIAJĄCY CZASAMI OD 100 DO 800 OSÓB, WIĘC OCHRONA ZBIOROWA POWINNA BYĆ OBOWIĄZKOWA. 4. JEŚLI DOJDZIE DO ZWIĘKSZENIA LICZBY ZACHOROWAŃ NA COVID19 WŚRÓD DZIECI /RODZICÓW /PRACOWNIKÓW SZKÓŁ... RODZIN DZIECI I PRACOWNIKÓW SZKÓŁ? KTO PONIESIENIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA NIEPRZESTRZEGANIE ZASAD OCHRONY OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH NA TERENIE ZAKŁADU PRACY (SZKOŁY/UCZELNI) I PRZYCZYNIENIE SIĘ DO CHOROBY, KTÓRA MOŻE MIEĆ TRAGICZNE SKUTKI DLA WIELU.
AVE
rok temu
Kupujcie broń, jak Amerykanie.
oupss
rok temu
Mają monitoring a nie maja alarmu?
bDXWSAuj
nel
rok temu
To pewnie uczniowie, którzy chcą się uczyć w domu i nie maja komputerów.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić