Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Jan Muller
|
aktualizacja

Matur nie będzie. W maju spadną atomówki

87
Podziel się:

Katolicki wróżbita, znany z przepowiedzenia zwycięstwa Donalda Trumpa i ataku USA na Syrię, straszy teraz wybuchem wojny w setną rocznicę objawień fatimskich. Zaczną Amerykanie, potem do wojny dołączą się Rosjanie, Chińczycy i Koreańczycy z Północy.

Matur nie będzie. W maju spadną atomówki
(iStock/Reuters/PAP/EPA)

Trzecia wojna światowa ma wybuchnąć 13 maja. 100 lat po tym, jak do dzieci z Fatimy przemówić miała Matka Boska. W ostatnich latach tyle rzeczy rzekomo nie mających prawa się wydarzyć jednak się ziściło, że czemu odrzucać wizje Horacio Villegasa.

Globalna wojna zacznie się od gry pozorów. Mistyk z Teksasu, jak przezwały go media, zapowiada, że przed właściwym konfliktem na globalną skalę odbędą się "fałszywe wojny".

Mające uśpić naszą czujność wydarzenia pojawiać się będą między 13 kwietnia, a 13 maja. Chodzi o ataki w Syrii i zaognienie konfliktu z Koreą Północną - czytamy w "Daily Star".

*Głęboko wierzący katolik, Villegas miał sen. *W śnie tym widział kule ognia uderzające w powierzchnię Ziemi. Uznał je za międzykontynentalne pociski balistyczne. Twierdzi, że zaczną one spadać zgodnie z pierwszymi objawieniami w Fatimie, 13 maja. Wojenna burza ucichnie 13 października, bo też szóste i ostatnie objawienie było dokładnie 100 lat wcześniej.

Dlaczego wojna w ogóle ma wybuchnąć? Z winy Stanów Zjednoczonych i Trumpa, którego Villegas nazywa "Królem Illuminati". Wróżbita uważa, że tak jak atak na Syrię był potajemnie sprowokowany przez USA, by wciągnąć do walki Rosję, tak wkrótce Stany zaatakują Koreę Północną, by wciągnąć do otwartej wojny Chiny.

idziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(87)
...
5 lata temu
Trumpa to każdy mógł przewidzieć... atak USA to tym bardziej.
SZOK
5 lata temu
KUR..TOZ NIKT NIE PRZEZYJE ...A PRZYWÓDCY KTÓRZY PEWNIE PRZEZYJA GDZIES W SWOICH SUPER KRYJÓWKACH TO NIE WYJDA NA POWIETRZE I JEDZENIE BEDA MIEC ZATRUTE!! SAMI SOBIE NAROBIĄ BAŁAGANU I SWOIM DZIECIOM ....
ja
5 lata temu
nie martwcie się, w kupie rażniej, nawet ginąć, kiedyś musi to nastąpić...
zzzz
5 lata temu
ludzie nie mowcie o wojnach bo mowa je przywolacie w1963 roku miala byc tez trzecia wojna swiatowa.......................................................
mały nadnad n...
5 lata temu
ja już myślałem ,że po plagach egipskich nic gorszego się nie wydarzy , a to same kataklizmy jak: wojna atomowa !!! i Pierwszy Sekretarz Partii Kaczyński!!!.
IznowuSzkopy
5 lata temu
merkel jest tym znakiem wojny i upadku europy takiej jaka znamy.
CNNN
5 lata temu
My tez przewidzielismy wybor Trumpa ale wojny atomowej nie przewidujemy . Przewiduje ze Hilary Clinton bardzo sie roztyje
Gość
5 lata temu
Chory pismak. Kto i w jakim celu dopuszcza do publikacji takich bzdur ogłupiających naród.
baryła
5 lata temu
"katolicki" i "wróżbita" w jednym zdaniu się nie tyle kłócą, co wykluczają. znaczy pokazuje to poziom wiarygodności? p.s. końce świata skończyłem liczyć :p
kibol
5 lata temu
To juz wiem dlaczego wczoraj odpadl bayern z lm, lewy to ma leb na karku !
jest
5 lata temu
wojny tworzą politycy i za nie są odpowiedzialni , przeciętny człowiek wojny nie chce i to w każdym państwie , bo zwykli ludzie umierają na wojnach a ci co wojny wszczynają siedzą sobie wygodnie w pałacach i koniaczek piją , a ludzie giną dlatego powinien być nacisk na polityków by starali się dyplomatycznie spory rozwiązywać a nie wysyłać na wojnę ludzi , świat powinien wywierać presję na polityków by siadali i rozmawiali , my wojen nie chcemy i nic do jakiegoś piekarza czy stolarza albo lekarza nie mamy , chcemy pokoju i normalnie żyć, niech naukowcy opracują jak broń przeterminowaną neutralizować bo jest jej tyle ,że aż wojny potrzebne by się jej wyzbyć --- nie tedy droga !!!!!!! zamiast wojen należy pieniądze skierować na równomierny rozwój świata bo za dużo biedy i głodu na świecie jest i o tym niech myślą politycy a nie o wybijaniu ludzi.
ETA
5 lata temu
Przewidział....miał 50% szans więc zwyczajnie zgadł i to z dużym prawdopodobieństwem sukcesu a nie przewidział.
bart
5 lata temu
A co na to wróżbita Maciej??
trasha
5 lata temu
trzecia wojna już trwa , to że jeszcze my nie musimy nikogo zabijać ani jeszcze nam na głowe nie lecą bomby w Polsce to mam fart i szanujmy to
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić