Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla20.01.19 (07:43)

Miała mieć haki na Trumpa. Modelka zatrzymana w Moskwie

Rosyjska policja czekała na 28-letnią modelkę i "trenerkę seksu" na lotnisku Moskwa-Szeremietiewo. Razem z nią zatrzymano również troje jej towarzyszy.
Vasily Maximov / East News

Grozi jej nawet 6 lat więzienia. Anastasja Waszukiewicz została zatrzymana przez rosyjską policję pod zarzutem podżegania do prostytucji - informuje Fox News. 28-latka brała udział w seminarium na temat udanego życia seksualnego w hotelu w tajskim kurorcie Pattaya, za co została skazana na półtoraroczny pobyt w tamtejszym więzieniu.

W więzieniu zaproponowała ambasadzie USA układ. Poprosiła o pomoc w uwolnieniu i azyl polityczny, oferując w zamian nagrania, których bohaterem miał być jej były kochanek, Oleg Deripaska. Bliski Putinowi oligarcha współpracował z Paulem Manafortem, skazanym za przestępstwa finansowe byłym szefem sztabu Donalda Trumpa.

REKLAMA
Associated Press / East News

To miał być dowód na ingerencję Rosji w amerykańskie wybory. Taśmy nigdy nie zostały jednak ujawnione, a sama Waszukiewicz wycofała swoją ofertę i później nie komentowała sprawy. Komentatorzy uważali, że dogadała się z Deripaską. Po półtora roku spędzonym w tajskim więzieniu Waszukiewicz przyznała się do winy, za co została zwolniona i deportowana z Tajlandii.

Zobacz także: Sprawdzili DNA przemycanego towaru. Totalne zaskoczenie

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij