Piotr Kalsztyn| 

Młoda kobieta zginęła skacząc na bungee. Nie potrafią wyjaśnić, dlaczego

196

Śmierć pielęgniarki wstrząsnęła Amerykanami. Wciąż nie wiadomo, dlaczego skok z 70 metrów zakończył się dla niej tragicznie.

Młoda kobieta zginęła skacząc na bungee. Nie potrafią wyjaśnić, dlaczego
(Facebook.com, Ciara Romero)

20-letnia Ciara Romero zginęła w jednym z parków rozrywki. Pielęgniarka trafiła do szpitala po upadku z dużej wysokości. Dziewczyna ze stanu Kolorado, uderzyła o ziemię po skoku na bungee.

Eksperci próbują wytłumaczyć śmierć kobiety. Wbrew temu, co podejrzewano na początku, za tragiczny wypadek nie odpowiadają wadliwe urządzenia. Amerykańscy urzędnicy wraz z zespołem ekspertów stwierdzili, że urządzenie z którego korzystała Ciara Romero działało prawidłowo - czytamy w FoxNews.

Inspekcja testowała urządzenie w różnych zakresach. Eksperci w symulowanych zjazdach zmieniali obciążenie, a następnie rejestrowali prędkość. Dodatkowo sprawdzili, czy wszystkie elementy urządzenia były nienaruszone. Nie zauważono na nich żadnych uszkodzeń i funkcjonowały normalnie. Teraz lokalni śledczy będą musieli ustalić przyczyny śmierci kobiety.

Zobacz także: Zobacz także: Tragiczny finał skoku na bungee

*Po tym incydencie park "Get Air at the Silo” został zamknięty do odwołania. *Firma wśród atrakcji proponowała gościom wspinanie się na 70-metrowy silos. Następnie śmiałkowie - przymocowani do liny - skakali z drewnianej platformy.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić