Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Beata Kruk
|

Muzułmanie karmią za darmo kanadyjskich biedaków

9
Podziel się:

Właściciele bliskowschodniej restauracji Marche Ferdous w Montrealu podkreślają, że ich działanie to jedynie "mały gest, dzięki któremu ludzie w trudnej sytuacji finansowej mogą poczuć się lepiej".

Muzułmanie karmią za darmo kanadyjskich biedaków
(Facebook.com)

Dobroczynność restauratorów zyskała rozgłos dzięki kanadyjskim mediom społecznościowym. Ich użytkownicy zaczęli zamieszczać na swoich profilach zdjęcie kartki wywieszonej na drzwiach lokalu, która informuje o darmowych posiłkach dla biednych.

Życzliwość muzułmanów poruszyła kanadyjską opinię publiczną. Znaczna grupa klientów restauracji, którym nie brakuje gotówki, zaczęła nawet wspierać lokal datkami, dzięki którym można sfinansować kolejne posiłki dla najbiedniejszych - donosi BBC. Właściciele knajpy nie widzą w swojej inicjatywie niczego nadzwyczajnego.

Nie zadajemy pytań i nie osądzamy ludzi. Chcą jedzenia, a my im je dajemy. To wszystko - powiedział kanadyjskim mediom współwłaściciel restauracji, pochodzący z Iranu Yahya Hashemi.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(9)
mateusz "fakt...
6 lat temu
mydlenie oczu... mateusz "faktura" kijowski też walczył o wolność za darmo!!!
kris
6 lat temu
A ich bracia w wierze mordują.
zeb
6 lat temu
żałosna propaganda, co robią islamscy poganie w Kanadzie.
parodia
6 lat temu
a drugi wystrzela mądrych młodych ludzi
yyy
6 lat temu
U nas był taki jeden co rozdawał chleb - miał swoją piekarnię. Dzisiaj jest bankrutem bo mu naliczyli za to podatek. Dobrych parę lat temu było.
smerf
6 lat temu
Dobry przekaz przyjmijcie więcej imigrantów muzułmańskich a oni was wykarmia śmiać się mam czy płakać z tego redaktorka lewackiego
Zyrant rzadu
6 lat temu
Jak znam zycie to biedni tam nie pojda tylko oligarcha zostawi limuzyne z kierowca za rogiem i wpadnie sie napchac do pelna za darmoszke.Ide o zaklad ze O2, juz niebawem wytropi jak to leci naprawde.U nas w miescie jest tez taka stolowka, dofinansowywana przez urzad miasta, biednych tam nie ma, stoluja sie pracownicy urzedu miasta.
xxx
6 lat temu
To norma a nic nadzwyczajnego, ludzie powinni sie od nich uczyc.
bear
6 lat temu
Zupełnie jak Caritas ?!.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić