Nazwali ją grubym wielorybem. Koncertowo zamknęła im usta

8

Amerykanka Dannie McMillan, po tym jak padła ofiarą przemocy w sieci postanowiła, że nie podda się swoim prześladowcom.

Nazwali ją grubym wielorybem. Koncertowo zamknęła im usta
(Youtube.com, Cuodoor List)

Wszystko zaczęło się w szkole średniej Lampasas w Teksasie. Koledzy i koleżanki z klasy Dannie zrobili jej przykrą niespodziankę zakładając fałszywe konto na Twitterze "Dannie jest grubym wielorybem". W miejsce zdjęcia profilowego wgrali fotomontaż puszystej dziewczyny, na którym zamiast jej twarzy figurowała głowa ogromnego morskiego ssaka.

Kiedy to zobaczyłam, natychmiast wybiegłam z sali i zaczęłam płakać. Źle się czułam i było mi wstyd - powiedziała skrzywdzona dziewczyna w rozmowie z serwisem "The Independent".

Jakaś część mnie chciała płakać całymi dniami, inna część zaś chciała założyć koszulkę z wielorybem na złość prześmiewcom, aby udowodnić im, że nie mogą mnie złamać - dodała.

Dziewczyna zwróciła się o pomoc do Laury Lee, która jest popularną modelką plus size. Po krótkiej wymianie zdań 16-letnia uczennica uzyskała upragnione wsparcie, dzięki czemu mogła przejść do kontrataku.

Jej celem nie była jednak zemsta. Danni odpłaciła się za wyzwiska organizując akcję charytatywną na rzecz ratowania wielorybów. Na portalu Booster.com sprzedaje takie oto koszulki:

Dziewczyna zbiera także datki na stronie GoFoundMe.com. Zebrała już prawie 9 tysięcy dolarów, a wszystkie datki przekazuje na konto fundacji Save the Whales.

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić