Nie mają litości dla brudasów. Ten film robi furorę w sieci

14

Studio graficzne Zespół Wespół zrealizowało film, na którym pokazuje "toksyczną faunę Wisły". Jak piszą na Facebooku, w filmie pokazano "gatunki, o których nie śnił nawet Bear Grills".

Nie mają litości dla brudasów. Ten film robi furorę w sieci
(vimeo/zespolwespol)

Narratorem produkcji jest Krystyna Czubówna, znana lektorka filmów przyrodniczych. Wśród tajemniczych "stworzeń" występujących nad Wisłą wymieniono m.in. "kiepówkę plamistą" i "rurogłowa prążkowanego".

W ostatnich latach mieszkańcy Warszawy "odkryli Wisłę na nowo". Od wczesnej wiosny do późnej jesieni bulwary rzeczne po obu stronach stolicy pękają w szwach. Warszawiacy uwielbiają spędzać czas na łonie natury, jednak nie zawsze zostawiają po sobie porządek. Film ma zwrócić uwagę mieszkańców na problem zaśmiecania rzeki i jej nabrzeży.

Film zdobył ogromny rozgłos w mediach społecznościowych. Tylko przez dwie pierwsze godziny od opublikowania go na zaprzyjaźnionym ze studiem graficznym fanpage'u Dzielnica Wisła obejrzało go ponad 40 tys. osób i udostępniło niemal 1 tys. użytkowników. Internauci w pozytywny sposób wypowiedzieli się na temat produkcji.

Autor: Kamil Królikowski

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić