o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Niemcy chcą azylu w Rosji. Porzucili swój niebezpieczny kraj

57
Podziel się

Rodzina Griesbachów przejechała z północy Niemiec do stolicy Rosji, by tam ubiegać się o azyl.

Niemcy chcą azylu w Rosji. Porzucili swój niebezpieczny kraj
(Forum)
bEransUR

"Uciekliśmy przed niemiecką dyktaturą." 8-osobowa rodzina w swoim wniosku, przedstawionym moskiewskim urzędnikom, miała napisać, że w ich rodzinnym kraju nie będą w stanie wychowywać swoich dzieci. Właśnie dlatego pokonali ponad 2 tys. kilometrów i teraz są w Rosji.

Wszystkiemu winni imigranci? Rodzina Griesbachów uważa, że napływ obcej ludności do Niemiec będzie wystarczającym powodem, by udzielić im azylu.

Ludzie uważają, że Niemcy to demokratyczne państwo. Jednak pod rządami Angeli Merkel wszystko się zmieniło. W naszym kraju rozwija się korupcja i już nie jest tam bezpiecznie - powiedziała 51-letnia Carola Griesbach.

bEransUT

Wszystko za sobą zostawili. 51-Carola i 45-letni Andre do czerwonego busa zabrali tylko swoje dwie córki i czworo wnucząt. Do samochodu zmieściło się jeszcze trochę ubrań i jedzenie na drogę. Rodzina liczy, że w Rosji otrzyma wszystko, czego potrzebuje - informuje "Express".

Autor: Kamil Karnowski

bEransVu
KOMENTARZE
(57)
ginąca rasa
5 lata temu
Przynajmniej nikt im gardła nie poderżnie za europejski wygląd - a to już coś.
swoj
5 lata temu
eeeeeeee wiadomo wszystko dostana ze az im koparka opadnie...
krysstek
5 lata temu
Szczęście dla Polski że PIS doszedł do władzy.Dla bezpieczeństwa Polska powinna wydalić muzułmanów przybyłych w ostatnim dwudziestoleciu.
bEransVv
Beton
5 lata temu
Dostaną wszystko co trzeba, tzn. po kufajce, walonki, 2 litry spiryta na łeb, pół kilo machorki a dla dzieci kanfiety. Tak czy siak, lepsze to niż allahakbar co kilka dni.
II
5 lata temu
Co potem, gdy ewentualnie się nie doliczy tych wszystkich artykułów niezbędnych do życia.
opil
5 lata temu
dostana zagrode za uralem
nikt
5 lata temu
a gdzie ojcowie wnuczat?
vania
5 lata temu
Prima Aprilis
Sarah
5 lata temu
W Moskwie dostaną -- Wielkie Gówno [ taka bieda ] a najwyżej w nagrodę -- ;;;Wołgę ;;;;;;do przepłynięcia -- bo Busika im rozbiorą na części ,,Padło coś na Mózg - całkowicie ,,
Polak i obywa...
5 lata temu
Niemcy i Rosja to dwa kraje Europy, przez które ginęły miliony ludzi. Te dwa kraje od wieków były agresywne, zamordystyczne i szkodliwe dla ludzkości. To mówi historia i nic się nie zmieniło. Czekają tylko na odpowiedni moment i będą robić to ponownie.
ja
5 lata temu
No w Rosji to mają demokrację, że ch... xD Zresztą jedna uciekająca rodzina o niczym nie świadczy. Tak samo, jak jedna rodzina bogaczy nie świadczy, że cały naród żyje w dostatku.
Ola
5 lata temu
Może na Syberię? Tam dużo miejsca:)
hmmm..
5 lata temu
mogli się udać do Korei Północnej ...
bEransVn
fdg3232
5 lata temu
POWALIŁO ich na maksa :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić