Jan Muller| 

Piekarnia podbiła serca kierowców tkwiących w korku. Powinni nagrodzić swojego pracownika

20

Unieruchomieni w zaspach brytyjscy kierowcy dostali coś słodkiego na pocieszenie.

Piekarnia podbiła serca kierowców tkwiących w korku. Powinni nagrodzić swojego pracownika
(Twitter.com/Pigeon_Matt)

Największa sieć piekarni na Wyspach stratę towaru przemieniła w marketingowy sukces. Wszystko dzięki ich pomysłowemu kierowcy z wielkim sercem. Transportując ciastka Jon Gowing utknął swoją ciężarówką w wielokilometrowym korku na autostradzie A1 koło Lindisfarne. Nie mogąc dostarczyć towaru na czas, rozdał go kierowcom.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

To świetny gość. Powiedział mi, że jeżeli nie dostarczy wypieków w wyznaczonym terminie wszystkie trafią do kosza. Przez cały ten śnieg samochody w korku od kilku godzin się nie ruszyły. Jon uznał, że równie dobrze może słodkości rozdać ludziom - opowiedział "Daily Mail" Les Goff, kierowca z Leeds.

Mężczyzna zdecydował się pomóc kierowcy piekarni Greggs w jego misji. Wyciągnęli skrzynie z towarem i we dwóch szli od samochodu do samochodu i przez kilka kilometrów rozdawali smakołyki. Ludzie nie mogli uwierzyć, że to za darmo.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Było piekielnie zimno. Jak szliśmy z tymi ciastkami po drodze szybko przestałem czuć moje palce u stóp i dłoni - dodaje Goff.

Sieć piekarni docenia wysiłek własnego pracownika. Dyrektor ds. osobowych i handlu detalicznego w Greggs, Roisin Currie stwierdziła, że firma jest dumna z Jona i "dobrego uczynku, jaki sprawił kierowcom w trudnej sytuacji". - Mamy nadzieję, że ten gest nieco poprawił ludziom ten dzień - zauważyła Currie.

Zobacz także: Zobacz także: Co sprawia, że pączki pozostają świeże?

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić