Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Piotr Schramm: „Dopiero po czterech latach wszedłem w nowy związek”

29
Podziel się

„Facet, który zostawia kobietę z tysiącem złotych, zarabiając kilkaset powinien być piętnowany przez środowisko”. Piotr Schramm w rozmowie z Maliną Błańską szczerze opowiada o świecie mężczyzn.

Piotr Schramm: „Dopiero po czterech latach wszedłem w nowy związek”
(East News, Piklikiewicz/DDTVN)
bEKfREJN

„Faceci są słabi. W znakomitej większości są słabi.” Piotr Schramm w programie "Rozmowy Błańskiej" kategorycznie ocenia świat mężczyzn. Prawnik znany z wieloletniego związku z Edytą Grórniak rozprawia się z iluzją męskiej siły.

„Wiedzą, że nie mają nic do zaoferowania. Mogą dać iPhone'a, zegarek, wyciągnąć portfel. Ale realnego wsparcie nie mogą dać.”

Schramm opowiada o tym, jak udało mu się zbudować obecny związek. Twierdzi, że kluczem do jego trwałości był czas, który dał sobie po rozstaniu z piosenkarką.

bEKfREJP

„Rozstając się z Edytą po pięciu latach związku, w poważny związek, który jest związkiem do końca życia, wszedłem po czterech latach. Nie po miesiącu, po dwóch, mimo tego, że to nie było skomplikowane. No nie było.” - wyznał.

Jednocześnie Schramm krytykuje mężczyzn, którzy odwracają się od swoich kobiet po rozstaniu. „Kobiety powinny dostawać wiedzę o takim facecie. Mówić: ty jedną z nas wystawiłeś, wyjdź stąd”.

Twierdzi też, że powrót na rynek matrymonialny po rozstaniu nie powinien być czasem towarzyskiej konsumpcji i wchodzenia w przygodne związki.
„Nie wchodźcie ze związku w związek, nie róbcie tego. W ten sposób nie zbuduje się nic trwałego” - apeluje.

bEKfREJV

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEKfREKq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(29)
Rom
4 miesiące temu
Aaaa, to pan adwokat zna się nie tylko na szczepionkach, ale również na związkach męsko-damskich i wielu innych ciekawych sprawach. Teraz to przypuszczam że Edzia swoją "wiedzę" o kosmitach, szczepionkach, telefonii komórkowej i wielu innych rzeczach łyknęła właśnie od niego.
mariuszelwodd
10 miesięcy temu
aUTORYTET... Słabe to bardzo...
Gośka
2 lata temu
Poznał Edytę w 2010, byli razem 4 lata, potem 4 lata był sam, więc z nową partnerką nie jest za długo. Opowiada o swojej babci, że wytrwała przy dziadku całe życie i że to jest taki wzór. Jednocześnie opowiada ogólnie o związku, że musi być przyjaźń, miłość, cielesność i wszystkie elementy muszą grać. Ale to nie wszystko, bo porównując symbolicznie do "szyszek" opowiada, że jak ktoś mu tą "szyszkę" zabiera (może to na przykład oznaczać, że ktoś nie chce mieć dzieci), to on już nie może spełnić swoich marzeń. I ja tutaj nie rozumiem. Z jednej strony chce związku na amen, a z drugiej strony jednak te brakujące "szyszki" powodują, że wciąż szuka (obecnie uważa, że znalazł tą właściwą). Nie podoba mi się też kiedy mówi, że ktoś tych mężczyzn (takich niezbyt) sobie wybiera. Niestety tak nie jest często. To oni wybierają nas. Potrafią nas wyłapać jak barwne ptaki i potem dołować. Też na takiego trafiłam. Jesteśmy małżeństwem od 15 lat, ciężka praca, ale ja się nie poddałam i są efekty.
bEKfREKr
Bbb
2 lata temu
Fajny facet i ma racje
SANTUS
2 lata temu
OOO,ale autorytet... RECE OPADAJA...
Koteczek_34
2 lata temu
Do Bubu , takie właśnie siusiu majtki wychodzą spod skrzydeł samotnych matek , które zrobiły sobie dziecko bo chciały , bo zegar tykał , "bo ja chcę" i zrobiły z niego jedyny cel życia nadopiekuńczej mamusi , takich maminsynków jest i będzie coraz więcej. Rozkapryszone baby z kasą spełniają swoje zachcianki bycia matką bez rodziny , zaspakajają swoje ambicje nie patrząc ,że przez swój egoizm krzywdzą dzieci i pozbawiają wzorców prawdziwego mężczyzny dla syna i obrazu mężczyzny ojca dla córki
Wiktor
2 lata temu
prawnik też nie mówi poprawnie po polsku: mimo że; nie mim o tego że!
Figaro
2 lata temu
Panie Piotrze, nie jest Pan dla mnie autorytetem w sprawach damsko-meskich, ponieważ spotykał się Pan z Panią EG.a to dobrze o Panu nie świadczy jako o myslacym mężczyźnie. chyba, że zrobił Pan to dla rozpoznawalnosci.Bo tą Pan niewątpliwie zyskał..
Ala
2 lata temu
Szkoda tylko . że prowadząca prymitywniutka ..
pawel
2 lata temu
Schramm - to takie typowe polskie nazwisko , on tez był chrzczony kozikiem ?
@
2 lata temu
to on strasznie cieniutki skoro 4 lata dochodził do siebie po spotkaniach z cyganką !
Pop
2 lata temu
No i?
qqq
2 lata temu
Kto to jest??
bEKfREKj
haza
2 lata temu
wszystko co nazywa sie celebrytem to puste samolubne glaby nic tylko kasa i wygoda brak uczucia brak szacunku do siebie to tez nie maja dla innych
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić