Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

"Podawali sobie ją z rąk do rąk". Imigrant oskarżony o napaść seksualną

33
Podziel się

Przed niemieckim sądem okręgowym stanął 33-letni Marokańczyk Toufik M. Razem z grupą mężczyzn w Sylwestra na Starym Mieście w Duesseldorfie miał napaść i molestować seksualnie 18-latkę. Ofiarami ataków padło wówczas ponad 230 kobiet.

"Podawali sobie ją z rąk do rąk". Imigrant oskarżony o napaść seksualną
(PAP/EPA, MONIKA SKOLIMOWSKA)
bETYmMbp

*Według zeznań dziewczyny, mężczyzna otoczył ją wraz z 15-20 innymi osobami. *Mieli ją dotykać i zmuszać do robienia tego samego – podaje BBC.

Podawali mnie sobie z rąk do rąk - relacjonują zeznania 18-latki polskie media, powołując się na gazetę "Frankfurter Allgemeine Zeitung".

Kiedy w końcu udało się jej wyrwać z rąk oprawców, schroniła się w pobliskiej kawiarni. Zwlekała z zawiadomieniem policji. Zrobiła to dopiero wtedy, gdy zobaczyła program w telewizji, w którym 33-latek został przedstawiony jako „król złodzieizłodziei”.

bETYmMbr

*Poszkodowana jest uczennicą z Moenchengladbach. *Była jedną z ofiar serii ataków, które miały miejsce w sylwestrową noc w Kolonii, Duesseldorfie i kilkunastu innych miastach Nadrenii, w zachodnich Niemczech. Ofiarami padło wówczas ponad 230 kobiet. Proces obejmujący oskarżonych w tej sprawie dopiero się rozpoczął.

bETYmMbS
KOMENTARZE
(33)
M
6 lat temu
Zajebac kozojebce!!!
heh
6 lat temu
Bla bla bla Nie wierze je poczula ze moze stac sie slawna i ......Pewnie dala ale ze swojeje woli .Niemek nie trzeba zmuszac do sex zwlaszcza z Arabami. Totalna bzdura
Tonek
6 lat temu
Nie imigrant tylko obcokrajowiec. Ewentualnie gość spoza Europy.
bETYmMbT
KRYSTEK
6 lat temu
JAKO SĄSIAD JESTEM BARDZO ZANIEPOKOJONY SYTUACJĄ W NIEMCZECH.DOMAGAM SIĘ NATYCHMIASTOWEGO ZWOŁANIA RADY UE W TEJ SPRAWIE.
x
6 lat temu
jestesmy gleboko zaniepokojeni demokracja w Niemczech
stefan
6 lat temu
szkoda , moze by szybciej przejrzeli na oczy...
...
6 lat temu
Wykastrować i deportować!
nie ciapatym
6 lat temu
jaki proces? farsa chyba chcieliście napisać.
volks
6 lat temu
A co na to niemiecka Garbatka?????
Lam
6 lat temu
Nie ma to jak nasze kartofle... W zasadzie to już jeden pyr
onnn
6 lat temu
Co na to islam?
Rav
6 lat temu
Musimy powoli zaakceptować to, że na zachodzie tworzy nam się nowy sąsiad - kalifat - z różnorakimi konsekwencjami tego faktu.
papa smok
6 lat temu
napaść seksualną? co to kurw@ jest !!! zabij mnie śmiechem... tacy jesteście wykształceni i elokwentni a nie potraficie "odpowiednie dać rzeczy słowo", a zapomniałem PANEM jest ten kto płaci twoje rachunki
bETYmMbL
as
6 lat temu
Czy to ludzie czy bydło???? I takim się daje zasiłki???? My z podatków utrzymujemy tych zboczeńców i darmozjadów. Może czas skończyć z poprawnością polityczną i nazywać i działać adekwatnie do sytuacji jaka się tworzy nie z naszej winy
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić