Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Poleciała samolotem bez biletu. Nikt nie zwrócił uwagi

5
Podziel się

11-latka zakradła się do samolotu, ponieważ chciała odbyć swoją pierwszą podniebną podróż w życiu. Bez biletu przeleciała ze stolicy Rosji do Sankt Petersburga.

Poleciała samolotem bez biletu. Nikt nie zwrócił uwagi
(flickr.com)
bETAXFqZ

Nikt na lotnisku nawet nie sprawdził tożsamości dziewczynki. Mała pasażerka na gapę podłączyła się do obcej, dużej rodziny. Pracownicy lotniska dali się zmylić, że podróżuje razem z nimi.

Po wylądowaniu w Sankt Petersburgu do córki zadzwonili spanikowani rodzice. Nie mogli jej nigdzie znaleźć, gdy odkryli, że nie wróciła do domu ze szkoły. W Petersburgu uciekinierka została natychmiast przekazana pracownikom socjalnym, z którymi wróciła do Moskwy.

To nie pierwszy taki przypadek. Jak czytamy w "Daily Mail", podobna sytuacja wydarzyła się m.in. w Stanach. W 2013 roku dziewięcioletni chłopiec bez biletu i opieki poleciał samolotem z Minneapolis do Las Vegas.

bETAXFrb
bETAXFrC
KOMENTARZE
(5)
wacekxxx
6 lat temu
amerykanski samolot szpiegowski zostal przechwycony przez rosyjskie mysliwce nad kamczatka i plynnie wyprowadzony z przestrzeni powietrznej rosji.i tego tez nikt nie zauwazyl))a z tej malej przedstwaionej w artykule wyrosnie niezlka kobitka,najwazniejsze ze odwazna i sprytna)
kju
6 lat temu
U ruskich też jest dobra zmiana?
jot23
6 lat temu
To wolny kraj, tutaj profilaktycznie nie podejrzewa się każdego obywatela jak u nas - wbrew naszej propagandzie.
bETAXFrD
kevin
6 lat temu
Kevin sam w Nowym Jorku się kłania :P
Accura
6 lat temu
W Rosji wszystko możliwe, jakby koza wlazła do samolotu to by nie zauważyli że to ma cztery nogi i beeeeczy!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić