o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Bartłomiej Bajerski
|
aktualizacja

Police (Zachodniopomorskie). Ludzie dopadli 45-latka. Trzymali, aż przyjedzie policja

171
Podziel się

Mieszkańcy miasta Police (woj. zachodniopomorskie) nie pozwolili uciec kierowcy po wypadku. Złapali mężczyznę i pilnowali, aż przyjedzie policja. 45-latek został błyskawicznie osądzony i skazany przez sąd w Policach. W chwili wypadku był pijany.

Police (Zachodniopomorskie). Ludzie dopadli 45-latka. Trzymali, aż przyjedzie policja
(PAP, Marcin Bielecki)
bDnlqtSJ

Pijany kierowca uderzył w Policach z dużą siłą swoim autem w dwa zaparkowane samochody. Jakby tego było jeszcze mało, później zderzył się z latarnią. Wypadek wydarzył się na ulicy Bohaterów Westerplatte w Policach (woj. zachodniopomorskie).

Kierowca nie najmniejszych szans na ucieczkę z miejsca wypadku. Świadkami jego jazdy i uderzenia w samochody oraz latarnię byli mieszkańcy Polic. Natychmiast go zatrzymali i wezwali policję.

Gdy funkcjonariusze przyjechali, jasne stało się, że mężczyzna jest pijany. Wcześniejsze podejrzenia przechodniów potwierdziło badanie alkomatem. Kierowca z Polic miał 1,5 promila alkoholu. Sam przyznał, że nie powinien siadać za kierownicę tego dnia. Trafił do aresztu, a potem przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.

bDnlqtSL
Zobacz także: Zobacz także: Dramatyczny widok. Kierowca nie mógł uwierzyć własnym oczom

Jaka kara spotkała kierowcę zatrzymanego przez mieszkańców Polic w woj. zachodniopomorskim?

Sąd w Policach błyskawicznie osądził 45-latka. Mężczyzna musi zapłacić 1,5 tys. grzywny i 5 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Sąd wydał dla niego zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 3 lata.

Jak informują policjanci z Polic, to jeszcze nie koniec. Mężczyzna z województwa zachodniopomorskiego stanie przed sądem, by odpowiedzieć za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

bDnlqtSR

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDnlqtTm
KOMENTARZE
(171)
niepiję
rok temu
Kilka lat temu, zatrzymałem pijanego kierowcę. Miał 3 promile, pił wódkę prowadząc auto. Ten złamał mi rękę. Na sprawie sąd prawie przepraszał kierowcę, że musi mu zabrać prawo jazdy na 3 lata i osądzić 5 tyś zł grzywny. Mi łaskawie przyznał 500 zł. Nic, że straciłem przez to pracę, nic to, że w domu była 2 miesięczna córka. Polski sąd to kpina.
Georg
rok temu
Ile razy można karać za ten sam czyn?
twt
rok temu
niestety nie nazywa sie durczok, i mial az 1.5 promila a nie tylko 2.5..... to biedak posiedzi. "to nie jest kraj dla normalnych ludzi"
bDnlqtTn
daadda
rok temu
45-latek został błyskawicznie osądzony i skazany przez sąd w Policach. W chwili wypadku był pijany. To czemu ten celebryta DUR....czok nie został tak samo szybko osądzony tylko bawią się z nim za wasze pieniądze????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
stereotyp2000
rok temu
Rozumiem, że Durczok dostanie podobny wyrok, tylko że surowszą karę finansową ze względu na swoje wielokrotnie większe zarobki niż przeciętny Kowalski? po to, by kara finansowa oczywiście była dla niego odczuwalna.
Najnowsze komentarze (171)
gość
rok temu
Ciekawe ile lat posiedzi Durczok za 2,5 promila.
Ziutek
rok temu
A DURCZOK ile miał promili i co sąd go wypuścił
:-P
rok temu
Cóż, Police to po angielsku policja, więc nie ma sensu tam chyba popełniać żadnych przestępstw :-P.
Do - nie piję...
rok temu
Było się odwołać i walczyć,pójść do prawnika,znaleźć najlepszego a najlepiej sprawę nagłośnić w mediach bo za to należy ci się więcej niż uważasz .
fff
rok temu
a ten zachlej durczok dostał tylko grzywne, co za smiecie!
PL
rok temu
Ja wiem czemu sędziowie są tacy łaskawi dla bandytów. Bo sami nimi są.
Ssssd
rok temu
Ależ te sądy w Polsce są łagodne. Czyli nie ma się czego bać.
I co na to pa...
rok temu
Polskie sądy, to porażka wymiaru sprawiedliwości. Tylko kolesiosiostwo i łapówkarstwo.
bDnlqtTf
Dfgg
rok temu
Dopiki nie zmieni sie kwalifikacji czynu to tak bedzie niskie kary.......
Wtf
rok temu
Błyskawicznie??? Wielki pan Dur....jak zostal ukarany?
Gość
rok temu
A ciekawe w związku z tym jaką karę dostanie Durczok. Kwalifikacja prawna taka sama, więc kara powinna być podobna. No, ale Durczok ma kasę i układy. A to zmienia kwalifikację prawną.
czy się mylę?
rok temu
jeszcze nie tak dawno pewne ugrupowanie chciało poważnych zmian w polskim sądownictwie...chodziliście na manifestacje,zgłaszaliście do Brukseli a na koszulkach mieliście napisane : KONSTYTUCJA...nie tak było ?
23
rok temu
Police to nie miasto. Police to wiejska zakała Szczecina.
Smich
rok temu
To może dziennikarz i nic mu nie zrobią,jeszcze przepraszać będą.Kpina najtrzub śmieje się z sądów.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić