Policja złapała dilera. Schował narkotyki w...

5

Kiedy policjanci z Kordoby przesłuchiwali mężczyznę podejrzewanego o handel narkotykami, nie spodziewali się, że wkrótce będą musieli skorzystać z pomocy lekarza...

Policja złapała dilera. Schował narkotyki w...
(Policia National)

Funkcjonariusze dostrzegli dwóch dziwnie zachowujących się mężczyzn na dworcu autobusowym. Wyglądali, jakby przekazywali sobie torbę z nielegalnym towarem. Na widok funkcjonariuszy dilerzy zaczęli uciekać, ale jednego z nich udało się złapać. Okazało się, że mężczyzna ma przeszłość kryminalną i już wcześniej odpowiadał z handel narkotykami.

*Na początku diler wydawał się bardzo spokojny. *Nie chciał jednak współpracować z policjantami. Dopiero po jakimś czasie wyznał, że musi jak najszybciej jechać do szpitala. Okazało się, że w swoim ciele ma aż 36 kapsułek z haszyszem. Mężczyzna wymagał natychmiastowej pomocy lekarskiej - donosi serwis Cordopolis.

W szpitalu lekarze potwierdzili, że w przewodzie pokarmowym mężczyzny znajdują się ciała obce. Diler wydalił w końcu kapsułki, które zawierały około 360 gramów haszyszu. Mężczyzna został już aresztowany i odpowie przed sądem za przestępstwo przeciwko zdrowiu publicznemu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić