Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Zajęcki
|
aktualizacja

Poseł PiS zaatakował dziennikarkę

263
Podziel się:

Po konferencji prasowej parlamentarzysty PiS Leonarda Krasulskiego doszło do przykrego incydentu. Poseł uciekł do swojego biura, a próbującą zadać mu pytanie dziennikarkę telewizji Polsat News Annę Mioduszewską bezceremonialnie wypchnął za drzwi.

Poseł PiS zaatakował dziennikarkę
(PAP, Tomasz Waszczuk)

Wszystko przez publikacje na temat jego życiorysu. Media twierdzą, że Krasulski był żołnierzem Ludowego Wojska Polskiego, a konkretnie 1. Warszawskiego Pułku Czołgów z Elbląga, który brał udział w pacyfikacji Wybrzeża w 1970 r.. Na dzisiejszej konferencji prasowej poseł oświadczył, że "podejmie kroki prawne" wobec osób rozpowszechniających te informacje, po czym dodał, że "odmówił wyjazdu" na pacyfikację. Tak natomiast potraktował próbującą dopytać go o szczegóły dziennikarkę:

W sprawie jego życiorysu pojawiają się jednak kolejne niewiadome. Z materiałów, które można znaleźć na stronie Sejmu wynika, że w latach 2005-2007, kiedy Krasulski również był posłem PiS, w rubryce "wykształcenie" figurowało słowo "podstawowe". Sytuacja uległa zmianie w 2015 roku, kiedy w tej samej rubryce poseł wpisał słowa "średnie ogólne", a jako szkołę podał Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku, które miał ukończyć w 1968 roku.

Kilka lat temu Krasulski miał też problemy z prawem. W 2005 roku został skazany za jazdę pod wpływem alkoholu. Nie przeszkadza to jednak Jarosławowi Kaczyńskiemu, którego poseł z Elbląga jest bliskim współpracownikiem od wielu lat. W 2016 roku Krasulski został nawet członkiem Komitetu Politycznego PiS.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(263)
tak bylo od p...
6 lat temu
Lista PiSowskich Patriotów walczących z czerwoną hołotą: 1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym. 2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego. 3. Karol Karski (PiS) -Aparatczyk władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych. 4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR. 5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie. 6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat PZPR
tgtelekom
6 lat temu
chamstwo chamstwem, ale dziennikarze to hieny ,nie znające umiaru, i to inna sprawa
HW
6 lat temu
Świnia zawsze będzie świnią, nawet jeśli jest p osłem.
&8
6 lat temu
Co w tym dziwnego, przecież naczelnik państwa, Kurdupel też był w PZPR aktywnym członkiem, a w komunistycznych pacyfikacjach nie brał udziału z powodu wrodzonego tchórzostwa.
ed007
6 lat temu
Prezesina lubi takich-całkowicie zależni od jego łaski.Człowiek -zero.
Schet
6 lat temu
No głupio zrobił , mógł zrobić konferencję przecież z tymi natrętnymi pseudo dziennikarzami w toalecie. To ich ulubione miejsce robienia wywiadów.
sda
6 lat temu
zero do zera i będzie kariera
eee
6 lat temu
Brawo poseł :)
iii
6 lat temu
..............Zaraz mu zrobią aferę seksualną !!!! .........media = służby
///////
6 lat temu
Znowu jakiś pretekst do nagonki !napewno bardzo ją zincydentował.
Rainis
6 lat temu
Tu nawet nie ma co komentować. Wystarczy jedno spojrzenie na facjatę pana (p)osła, aby nie mieć wątpliwości co do tego, że jest to najzwyklejszy prymityw i buc. Ale pełną gębą pracownik administracyjny, czyli...yntelygent. Hihihihi..."wybraniec narodu"!
dubienko
6 lat temu
W tym roku-1968 do milicji dotarła notka chcąc w niej pracować trzeba mieć minimum średnie wykształcenie. I ruszyło matolstwo do nauki w tak zwanych wieczornych liceach dla pracujących, pamiętam takich, obowiązywał w tedy j. rosyjski, pytają takiego Kak tiebia zawod - on myśli i mówi milicjanier. Tak to jest niestety , z dawnego osła mamy posła.
OMC
6 lat temu
Ceremonia wyrzucania za drzwi !! przytrzymac lewa ręka drzwi- prawa nogą kopnąc w goleń /to bardzo boli/ - prawa ręką strzelić w podbródek/mocno żeby nie stracić równowagi/.Przeciwnik fika do tyłu - kopnięciem zamykamy drzwi.Zmęczeni siadamy na fotelu - pozbyłem się tej cholery !!!!!!!
Polak
6 lat temu
Kto znowu wybrałl to dziadostwo?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić