aktualizacja 

Praca marzeń! Podróżuj za darmo i zarób 50 tysięcy złotych

5

World of Beer, sieć restauracji z Florydy, oferuje płatny staż na wakacje, będący spełnieniem marzeń każdego mężczyzny i przynajmniej połowy kobiet. Podróże i piwo na ich koszt, a do tego pensja w wysokości 12 tys. dolarów. Jesteście chętni?

Praca marzeń! Podróżuj za darmo i zarób 50 tysięcy złotych
(Pixabay.com)

Firma ma miejsce dla trzech stażystów. Szczęśliwcy przez cztery wakacyjne miesiące będą odwiedzać browary i festwale piwne. Następnie zdadzą relację z wydarzeń i opiszą swoje smakowe doznania na blogu firmy i w social mediach. World of Beer pokrywa koszty podróży, zakwaterowania i posiłków, a do tego płaci równowartość blisko 50 tys. złotych. Brzmi jak marzenie?

Nieważne, czy jesteś fotografem lub pisarzem, wymiataczem w social mediach lub surferem po piwnych blogach. Szukamy właśnie ciebie. Poszukiwaczy przygód i opowiadaczy bajek, piwnych ekspertów i piwnych pasjonatów, lubiących wypić i lubiących zjeść. Wszyscy możecie składać swoje cv. Więc jeśli chcecie żyć, pić i o tym opowiadać światu, to przygotujcie swoje zgłoszenia - czytamy na stronie firmy World of Beer.

Oferta jest niesamowita i aż by się chciało więcej takich. Najlepiej w Europie. Nie wiadomo, czy firma wiąże swoją przyszłość ze stażystami, jednak wakacje marzeń, za które jeszcze płacą to i tak oferta, o którą będą walczyć tysiące osób. Jeśli nie więcej. A wy, wysłalibyście cv?

Nie przegap:

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić