Albert Kamiński| 

Prezent na walentynki 2017 dla niej i dla niego. Oto kilka pomysłów

12

Co kupić dziewczynie lub chłopakowi na walentynki - to pytanie zadaje sobie wiele osób, gdy zaczyna zbliżać się 14 lutego. Prezent możemy kupić, ale również zrobić. Przed tobą najlepsze pomysły na upominek z okazji dnia zakochanych.

Prezent na walentynki 2017 dla niej i dla niego. Oto kilka pomysłów
(flickr.com, https://www.flickr.com/photos/47152453@N07)

Najlepszym prezentem dla niej są kwiaty. Nic tak nie zadowoli twojej ukochanej, jak bukiet róż. Najlepiej w kolorze serca, czyli czerwonym. Raczej postaw na nieparzystą liczbę kwiatów.

Dobrym pomysłem będzie także kolacja. Koniecznie przy świecach.Nie musi to być jedyny prezent tego dnia, ale gdy nie masz pomysłu na upominek, twoja partnerka na pewno ucieszy się z wyjścia do restauracji.

Upominkiem na walentynki mogą być także słodycze. Jeżeli twoja druga połówka ma do nich słabość, ale zwykle przestrzega diety, niech w tym jednym dniu zasmakuje czegoś naprawdę niezwykłego. Kup jej dobre pralinki, lub zrób coś samemu.

Możesz też postawić na kupione. Pamiętaj jednak, że sposób podania odgrywa ogromną rolę.

A może coś sentymentalnego? Kobiety lubią takie rzeczy, tym bardziej w walentynki. Ramka z waszym wspólnym zdjęciem przygotowana w pomysłowy sposób może jej się spodobać.

Cenione będzie też oryginalne wyznanie miłości. Zaimponujesz swojej dziewczynie, gdy będzie to kosztowałao trochę pracy. Oto przykład:

Prezent na walentynki dla niego trudniej wymyślić. Panie są bardziej uczuciowe, więc nawet drobnostka je ucieszy. Z mężczyznami jest już gorzej, dlatego prezenty dla nich, bez względu na okazję, muszą być przemyślane.

Pomyśl o relaksacyjnym wypadzie. Możesz go zabrać do SPA, do którego sam nigdy by nie poszedł. Oczywiście będziecie tam we dwoje. Wiele salonów oferuje pakiety dla zakochanych, więc szybko znajdziesz ofertę.

Ramka na zdjęcia w męskim wydaniu. Serduszkami go nie zaczarujesz, ale coś takiego...

Możesz postawić na praktyczny prezent. Musi to jednak mieć ścisłe odniesienie do waszego związku. Pomysłowy komentarz na metce, albo pudełku może załatwić sprawę.

Jeżeli chcesz żeby o tobie pamiętał, daj mu coś, co będzie zawsze miał przy sobie. Brelok, albo zawieszka do biżuterii, oczywiście ze stosownym grawerem. Na pewno to zda egzmamin.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić