Kamil Zajęcki| 

Próbowali zbliżyć się do Strefy 51

84

Dwóch motocyklistów odkryło drogę prowadzącą przez bezdroża amerykańskiego stanu Nevada do tajemniczej bazy wojskowej zwanej Strefą 51. Film wrzucili do sieci.

Próbowali zbliżyć się do Strefy 51
(YouTube, MacADVentures)

Na nagraniu widać, jak mężczyźni dojeżdżają do tablic ostrzegawczych. Te ustawione na środku pustynnej drogi informują, że teren jest pilnie strzeżony, a każdego, kto przekroczy wyznaczoną granicę, spotkają poważne problemy. Bohaterowie filmu nie musieli długo czekać na potwierdzenie ostrzeżeń.

Po chwili ich drogę zajechała biała terenówka. Z auta wysiadło dwóch uzbrojonych żołnierzy. Pierwszy zajął się rewizją "gości", drugi w tym czasie, wykrzykując niewybredne słowa, mierzył do nich z pistoletu.

Jeden z żołnierzy postawił im ultimatum. Motocykliści mieli natychmiast wsiąść na maszyny i odjechać. Mężczyźni posłuchali rady, jednak tuż po incydencie wrzucili na Youtube'a załączony film, w którym zachęcają do udostępniania nagrania, zanim rząd USA wykasuje je z wszystkich możliwych serwerów.

Udostępniajcie to jak szaleni! Musimy wymusić na rządzących ujawnienie wszystkich informacji na temat Strefy 51. Nie pozwólmy dalej tego zatajać - napisali pod filmem.

Strefa 51 to jedno z najpilniej strzeżonych miejsc na Ziemi. Zbudowana w 1951 r. baza wojskowa jest trzymana przez amerykański rząd w ścisłej tajemnicy. Dopiero w 2013 r. CIA oficjalnie potwierdziła jej istnienie. To sprawia, że na temat Strefy 51 w sieci przez lata nagromadziły się setki teorii spiskowych, a wielu ludzi zaryzykuje nawet życie, by choć trochę zbliżyć się do tajemniczego miejsca.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić