Kamil Zajęcki| 
aktualizacja 

Prosił modelkę, by usunęła ten film

26

Właściciel jednego z hoteli w Dubaju usilnie zwracał się do Anny Czibisowej, by ta usunęła oznaczenie jego nieruchomości z tagów pod filmem dodanym na Instagrama. Wszystko przez pikantne sceny, na których Rosjanka występuje z koleżankami.

Prosił modelkę, by usunęła ten film
(Instagram.com, lilyermak)

Czibisowa mieszkała w hotelu Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah. Wraz z 25 innymi modelkami pozowała do zdjęć na potrzeby najnowszej kolekcji ubrań firmy D'AngelAnn. Po godzinach dziewczyny spędzały czas już w zdecydowanie swobodniejszy sposób. Właściciel Astorii uważa, że opublikowane przez modelkę filmy zawierają treści erotyczne, niszcząc opinię hotelu jako ośrodka przyjaznego rodzinom z dziećmi.

Musisz zrozumieć, że jesteś w arabskim kraju. Mieliśmy wiele skarg od rodzin z dziećmi, którym nie podobało się wasze zachowanie - zwrócił się do modelki właściciel.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nie chcemy, żebyś tagowała swoje półnagie zdjęcia i niecenzuralne filmy na Instagramie nazwą naszego hotelu. Po prostu napisz, że byłaś w Dubaju - dodał wściekły hotelarz.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dziewczyny podobno nie były zadowolone z prośby hotelarza. Niemniej lokalizacyjny tag zniknął z nagrania oraz zdjęć zrobionych w pokojach i przy hotelowym basenie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić