Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Przebrała się za hot doga. Wygrała "Dzień Księżniczki"

2
Podziel się

Ainsley z Północnej Karoliny w USA wpadła na dość nietypowy pomysł. Postanowiła, że zostanie księżniczką hot dogów.

Przebrała się za hot doga. Wygrała "Dzień Księżniczki"
(twiiter.com, Brandon E Turner)
bETAvjAR

Większość dziewczynek, marzy, by zostać księżniczkami. Naprzeciw tym pragnieniom wyszli instruktorzy ze szkoły tańca w Holly Springs. Zorganizowali "Dzień Księżniczki". Dzieci nie zawiodły. Kostiumy były zwiewne i kolorowe, ale trafił się wyjątek. Ainsley w swoim stroju wyróżniała się na tle bajkowych ksieżniczek.

Uwielbia bajki o księżniczkach, ale chciała być oryginalna i postanowiła założyć kostium hot dog - mówi tata dziewczynki, Brandon Turner.

bETAvjAT

Publiczność oszalała na punkcie pomysłowej księżniczki. Kostium Ashley zachwycił zarówno instruktorów, jak i rodziców. Mimo, że wszystkie dziewczynki wyglądały pięknie, wynik konkursu mógł być tylko jeden. Strój hot doga zrobił wrażenie nie tylko na publiczności, ale zawrzało też w sieci. #hotdogprincess został udostępniony setki razy na Twiiterze i Facebooku.

Tata jest bardzo dumny z oryginalności Ainsley. Jak sam twierdzi, był to jej pomysł. Nauczyciele ze szkoły tańca poprosili nawet dziewczynkę, by nosiła ten kostium do końca roku szkolnego.

Chciałam zostać hot dogiem, bo to moje ulubione danie i kostum. I wolę hot dogi z ketchupem - twierdzi Ainsley.

bETAvjAZ

Autor: Sylwia Owca

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bETAvjBu
KOMENTARZE
(2)
lok
5 lata temu
No "cudowny" strój księżniczki! Niech je więcej i więcej hot-dogów, to niebawem nici z figury księżniczki. Ale może też w przyszłości wygra wybory miss, bo będzie oryginalnie gruba!
kio
5 lata temu
może na wystawę psów rasowych trzeba zaprowadzić kota i niech wygra cała wystawę od tego lewackiego myślenia ludziom się w d,,,ach przewraca wszyscy chcą być indywidualni i oryginalni i żeby zrobić jedno zdjęcie na fb i pokazać się wszystkim potem tydzień suchy chleb wpieprzają ale macie racje to nie moja sprawa
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić