Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aneta Michałowska
|

Przez osiem lat więzili i gwałcili chorą kobietę. W końcu usłyszeli wyrok

10
Podziel się:

Brytyjskie małżeństwo przez 8 lat przetrzymywało w swoim domu niepełnosprawną kobietę. Zwyrodnialcy zrobili z niej seksualną niewolnicę.

Przez osiem lat więzili i gwałcili chorą kobietę. W końcu usłyszeli wyrok
(Facebook.com)

*Uwięziona kobieta nie miała szans na ucieczkę. * Caroline i Keith Baker latami gwałcili wycieńczoną ofiarę. Część tych praktyk nagrywali.

Przetrzymywano ją w brudnym, ciasnym pokoju bez światła i ogrzewania. W drzwiach od wewnętrznej strony nie było klamki. Podłogę klitki pokrywały ludzkie odchody. Sąsiedzi Bakerów nie mieli pojęcia, że w ich domu ktoś jeszcze mieszka. Gdy w 2012 r. policjanci w końcu uratowali ofiarę, była tak niedożywiona, że większość jej zębów trzeba było usunąć. Pierwsze słowa, jakie wypowiedziała po oswobodzeniu brzmiały: "Tak. Wolność".

Jej podstawowe prawa człowieka zostały odebrane przez ludzi, których można określić jako wcielone zło. To, co przeszła, jest niewyobrażalne - mówi szef policji Irlandii Północnej, George Clarke.

Ofiara miała zaburzenia psychiczne. Bestie bez skrupułów wykorzystały ułomność kobiety, pozbawiając ją wszelkiego kontaktu ze społeczeństwem. Nie była zarejestrowana w żadnej przychodni ani w spisie wyborców. Choć mieszkała z nimi tyle lat, nawet nie wiedziała, jak się nazywają.

Małżeństwo porwało ją sprzed własnego domu w 2004 r. Mąż ofiary zgłosił jej zaginięcie, jednak policja była bezradna - wyglądało na to, że kobieta się rozpłynęła.

Małżonkowie twierdzą, że zrobili ofierze przysługę. 61-letni Keith Baker uważa, że uratował kobietę z toksycznego związku. Bakerowie pracowali w Armii Zbawienia. To chrześcijańska wspólnota nawołująca do odnowy moralnej i pomagająca ludziom upadłym i potrzebującym.

*Oprawców skazano dopiero teraz. *Keith dostał wyrok15 lat więzienia, a jego żonę skazano zaledwie na 3.

Ciężko jest zrozumieć, w jaki sposób małżeństwo utraciło wszelkie hamulce moralne, aby pozbawić chorą psychicznie osobę wszelkiej godności i podstawowych standardów życia. Uprzedmiotowili ją do cna, traktując wyłącznie w kategoriach seksualnych - mówi sędzia Patrick Lynch, który prowadził sprawę.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(10)
Ja
5 lata temu
Ale dlaczego usunięto jej zęby??? Wycieńczona, ok, niedożywiona, ale zęby trzeba ratować!
edek
5 lata temu
W Polsce jest projekt aby była kara dla ludzi którzy trzymają psa na łańcuch od 3 lat - i co to ma być , prowokacja czy jakieś jaja
O3
5 lata temu
Ano, tak wygląda kościół angolski, niewolnictwo to sposób angoli na sukces.
007
5 lata temu
tylko czarny wór na łeb i sznur, powinno sie eliminować zwyrodniały element po to aby już nikogo nigdy nie skrzywdzili !!! takie osobowości to już nie są ludzie,są gorsi od bakterii i wirusów i najprymitywniejszych organizmów na tej planecie ! ich psychoza i zwyrodnienie sięgnęło najgorszych czeluści piekieł
qwwerty
5 lata temu
równouprawnienie on 15 ona 3 lata
qwerty
5 lata temu
Oczywiście lewackie media jak zwykle musiały do tego przytknąć chrześcijaństwo. Żałosna nagonka na wiarę i Boga...
aa
5 lata temu
chrzescijanie
ewa
5 lata temu
Jaki sędzia dał trzy lata !! Powinna dostać najmniej 8 !! I tak więzieniu będzie się miała lepiej, niż kobieta którą więziła. Dlaczego nikt nie robi odwołania od takiego durnego wyroku !!!
kokodżambo
5 lata temu
kobieta była gwałcona 8 lat, a współwinna dostała 3 lata odsiadki, gdzie tu logika. te irole to wszystko zielone ludki
Beton
5 lata temu
Armia zbawienia...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić