Przez to zdjęcie napadli na Kardashiankę. Policja: Sama się prosiła

64

Francuska policja bada sprawę kradzieży biżuterii należącej do Kim Kardashian. Ich zdaniem celebrytka mogła stać się celem rabunku ze względu na zdjęcia zamieszczane w mediach społecznościowych. Chwali się na nich m.in. pierścionkiem wartym 17 mln złotych.

Przez to zdjęcie napadli na Kardashiankę. Policja: Sama się prosiła
(Instagram.com)

Kim Kardashian napadło pięciu zamaskowanych i uzbrojonych mężczyzn. Przystawili jej pistolet do głowy, związali i zamknęli w łazience. Ukradli jej biżuterię wartą 11 mln dolarów. Wśród łupów jest m.in. pierścionek zaręczynowy od Kanye Westa. Prezent ma wartość 4,5 mln dolarów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Parę dni wcześniej celebrytka chwaliła się nim na Instagramie. Zdaniem francukiej policji, publikując takie zdjęcia, naraziła się na niezbezpieczeństwo. W sieci ma dostęp do nich każdy: nie tylko fani, ale także nieuczciwi ludzie. Obnażając swoją prywatność i stan posiadania, Kardashian zwiększa prawdopodobieństwo ataku tych drugich.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

*Kim przyjechała do Paryża na tydzień mody. *Zdarzenie wstrząsnęło celebrytką, ale nie odniosła żadnych obrażeń. Gdy o napaści dowiedział się Kanye West, natychmiast przerwał trasę koncertową. Oboje wrócili już do swojej posiadłości w USA. Para nie udzieliła jeszcze komentarza w tej sprawie.

Autor: Aneta Michałowska

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić