Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Przeżył zamach na lotnisku. Jednak chwilę potem...

22
Podziel się:

Brytyjczyk David Dixon uniknął śmierci z rąk zamachowców na lotnisku Zeventem w Belgii. Powiadomił rodzinę, że wszystko w porządku. Potem jednak wsiadł do feralnego pociągu metra, w którym wybuchła bomba.

Przeżył zamach na lotnisku. Jednak chwilę potem...
(Twitter/Telegraph)

Po eksplozjach na lotnisku, Brytyjczyk wysłał rodzinie SMS-a. „Jestem bezpieczny” – napisał tuż po pierwszym ataku. Potem jednak wsiadł do metra, aby dojechać do pracy. Od tamtej pory przestał kontaktować się z rodziną - informuje telegraph.co.uk.

*Nastały najtrudniejsze dni w życiu rodziny Dixonów. *Z niepokojem, ale także z nadzieją, czekali na informacje od krewnego. Niestety, w piątek belgijskie służby potwierdziły, że David nie żyje. Zrozpaczona rodzina nie chce wypowiadać się na ten temat.

W tym bolesnym czasie będziemy wdzięczni za uszanowanie naszej prywatności – telegraph.co.uk cytuje słowa Dixonów.

*David Dixon miał 53 lata. *Był specjalistą do spraw IT. Pochodził z Hartlepool w Wielkiej Brytanii, ale przez ostatnie lata mieszkał w stolicy Belgii.

W zamachach zginęły co najmniej 32 osoby. 270 zostało rannych.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(22)
lolek
7 lat temu
Lewactwo czyli żydostwo morduje europejczyków, bo chce wprowadzić szatańskie NWO
ja
7 lat temu
to jak oszukać przeznaczenie
smutny
7 lat temu
Dlaczego nikt nie podkłada bomb w meczetach?
ciapat
7 lat temu
Od początku było pewne co będzie po tym napływie ciap..tych tylko pozostaje jedna kwestia kto ma w tym interes oczywiście nasi pseudo unijni politycy, ale kto im to nakazuje. Czyżby jacyś mądrzy żydowscy naukowcy obliczyli, że ziemia się przeludnia kto to wie, zapewne wyjdzie to z czasem.
Maro
7 lat temu
piszecie bez sensowne wypowiedzi. A wystarczy napisać współczucia dla rodziny
gosc
7 lat temu
no coz trzeba pamietac ze terrorysci gdy atakuja to zzwyczaj jest kilka atakow i wybuchow USA 11.09; Paryz London; teraz Bruksela jesli jest jeden wybuch moze byc wiecej w okolicy
Otaku
7 lat temu
Ja tam pozbyłem się złudzeń co do islamu. ZAKAZAĆ tej złej "religii" w całej europie. Niepokornych allahów powystrzelać.
batmanek
7 lat temu
dziwne najpierw przeżył a potem zginął XD
katolik
7 lat temu
wieczny odpoczynek racz mu dać Panie !!!! no tak kościoły pustoszeją jest dobrobyt a Bóg jest nie potrzebny !!! tę pustkę ktoś zapełnia = islam!!! na 100% jest to dopust Boży !!!! Bóg jest miłością ale też jest sprawiedliwy i zazdrosny o nas wolnych ludzi i my musimy sami wybrać dobro lub zło !!!!! konsekwencją jest niebo lub piekło !!!!!!
antyterror567
7 lat temu
Alez niefart! Wspolczuje wszystkim ofiarom zamachow i ich rodzinom. Trzeba tych skur.... wszystkich wybic a nie zamykac w wiezieniach! Rzadzacy w Europie sa chorzy! a Breivik? Wlasna silownia, komputer?!!!
c
7 lat temu
" I stało się dziś, to co miało dziś się stać. I już i nic, zapomnieć o tym chce "
hmmm
7 lat temu
['] przykro...
zarabiaj
7 lat temu
Myślisz o emeryturze? nie czekaj i zacznij zarabiać od dziś zarabiajwdolarach.pl
kjjajaj
7 lat temu
przeznaczenia nie oszukasz..
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić