Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Piotr Kalsztyn
|
aktualizacja

Romanse w pracy na porządku dziennym. Sprawdź, kiedy przydarzają się najczęściej

13
Podziel się:

Temperatura na dworze spada, a w biurze wręcz przeciwnie.

Romanse w pracy na porządku dziennym. Sprawdź, kiedy przydarzają się najczęściej
(iStock.com, WinThom)

Okazja na romans w pracy jest zimą dwa razy większa niż latem. Takie przynajmniej wnioski można wyciągnąć z badań na ponad 2000 pracownikach, których zapytano o relacje w firmach. Aż 45 proc. przyznało się do romansów. Dwie trzecie związki zaczynało właśnie w miesiącach zimowych. Kulminacja przypadała podczas firmowej imprezy świątecznej, gdy 31 proc. romansujących całowało się ze współpracownikiem po raz pierwszy.

Zobacz także: Romans w pracy [Bez tabu]

Nierzadkie są randki z przełożonym.. 12 proc. pracowników umówiło się ze swoim szefem. Jednak sami szefowie nie mają najlepszego zdania o "randkowiczach". Ponad jedna czwarta wolałaby, aby relacje między pracownikami były jedynie profesjonalne. Dlatego pewnie 40 proc. pytanych chce utrzymać związek ze współpracownikiem w tajemnicy, tak długo, jak to tylko możliwe. Ważnym powodem dyskrecji wydaje się też fakt, że co piąta z umawiających się osób, jest w związku małżeńskim.

* Romans, po chwilach uniesień, może zakończyć się katastrofą.* 6 proc. badanych wyznało, że straciło pracę ze względu na takie relacje. Kolejne 9 proc. zostało zmuszonych do zmiany miejsca zatrudnienia, bo relacje z innymi pracownikami były nie do zniesienia.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(13)
zmb
5 lata temu
Romans w pracy to nieprofesjonalne
tesa
5 lata temu
to właśnie mój mąż i jego koleżanka z pracy mężatka... przeżyłam z tego powodu koszmar, nie życzę nikomu.
kre
5 lata temu
obrzydliwe jak można całować obcą zupełnie osobę chociaż ja i żony i nikogo nie całuję ani to smaczne ani przyjemne przekłada to się na inne rzeczy , pogadać to i owszem prawie lwem jestem , jakiś czas temu wybrałem flaszkę i tak pozostało , jestem przed 50 , bardzo czynny zawodowo i jest tylko praca i wierna flaszka , a seks to przereklamowane doznania
ert
5 lata temu
za cos takiego powinna być kara wiezienia
eee
5 lata temu
ohydztwo
sparka
5 lata temu
jak w pracy to tylko z przełożonym. Dużo większa szansa na awans i podwyżkę prawda?
facet
5 lata temu
Nie mam niestety tego "problemu", w pracy 100% facetów
gofry
5 lata temu
W lecie, na drugiej zmianie przyszła tylko w białym kitlu i tak całe lato co drugi tydzień.. Najpiękniejszy rok w Polsce-1975
kobieta
5 lata temu
To i tak mały procent, kobiety lubią takie wypady i wtedy jest do wiwatu:), a ten procent powiązań wpracy jest dużo większy.
Jack
5 lata temu
A ja nie narzekam... romans w pracy? A jak! I to na wysokim szczeblu? Żałować? Absolutnie... ma to swój smaczek, pikanteria i do tego fajna kobieta. Dreszczyk emocji, propozycja pozostania w biurze po godzinach... Szanse na delegacje, wszystko w dobrej oprawie i ... trudno się nie uśmiechać. Pozdrawiam Szefowo :)
przykre
5 lata temu
sodoma i gomora, mulikulti, róbta, co chceta
taja
5 lata temu
Zew natury swoje a ograniczenia czy tam zachowania etyczne wymyślone swoje więc wszystko zależy co silniejsze zwierzęcy instynkt czy samoświadomość
x
5 lata temu
szkoda gadać
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić