Rozrywka dla odważnych. Zanurkuj z 3-metrowym gadem

3

Prowadzący gadzi park rozrywki w Kolorado Jay Young planuje nową atrakcje. W jego lagunie z podgrzewaną wodą będzie można nurkować w towarzystwie... aligatorów.

Rozrywka dla odważnych. Zanurkuj z 3-metrowym gadem
(Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY, Rolf BlauertDk4hb)

Trener aligatorów nie darzy swoich podopiecznych bezgranicznym zaufaniem. W podgrzewanym geotermalnym basenie, którzy przygotuje dla żądnych wrażeń płetwonurków, ludzie będą oddzieleni od dochodzących do trzech metrów długości niebezpiecznych zwierząt za pomocą pleksiglasowej ściany. Inwestycja planowana jest na lipiec.

Kiedy skończę, ludzie nie będą jeździli na nurkowanie do Meksyku. Wiem zresztą, że nie wszyscy mają na to pieniądze, a ja zapewnię im egzotyczne nurkowanie za dwukrotnie niższą cenę - przechwala się Young w wywiadzie dla Denver Post.

Laguna ma mieć prawie 10 metrów głębokości Oprócz aligatorów, Young planuje umieścić w niej wiele ciepłolubnych zwierząt, takich jak pytony, żółwie, iguany i egzotyczne ryby, które sprowadzi z Amazonii. Właściciel Colorado Gators Reptile Park wierzy, że jego inwestycja się zwróci. Postanowił jednak nie inwestować w nią tylko swoich pieniędzy, ale o środki poprosić internautów. Uruchomił w tym celu na stronie GoFundMe kampanię crowdfundingową. Chce zebrać 20 tysięcy dolarów.

Zobacz też:

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić