Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Krzysztof Narewski
|
aktualizacja

Skandaliczne zachowanie nastolatek w tramwaju. Krzyki i wulgaryzmy

31
Podziel się:

Na fanpage'u artysty o pseudonimie "Cypis Solo" pojawiło się nagranie z kilkoma nastolatkami, które najwyraźniej pomyliły tramwaj z klubem.

Skandaliczne zachowanie nastolatek w tramwaju. Krzyki i wulgaryzmy
(Youtube.com)

Film trafił też do serwisu YouTube. Zanim go jednak obejrzycie, UWAGA jest naprawdę wulgarny.

*Dziewczyny za nic miały innych pasażerów. *Głośna muzyka leciała z bezprzewodowego głośnika. Nastolatki niespeszone wulgaryzmami w piosence tylko głośniej je powtarzały.

Pod filmem pojawiły się liczne komentarze. W zdecydowanej większości krytyczne. Wielokrotnie wytknięto też, że jedna z tańczących ma na sobie bluzę nawiązującą do żołnierzy wyklętych z napisem "Wyklęci żyli prawem wilka". Patriotyzm jak widać nie jest jednak dla każdego.

Później pojawił się też wpis o tym, że do wrzucającego artysty odezwała się jedna z uczestniczek tego kursu:

hejka ej odzywam się w jednej małej sprawie. Ogółem to wstawiłeś filmik konkretnie z moja osobą i chciałabym prosić o usunięcie tego filmu (dokładnie chodzi mi o ten film jak dre pi..e w tramwaju linka nie mam jak podesłać ). Byłbyś w sile i nadziei by usunąć ten film ? byłabym wdzięczna.

*Nagranie nie zostało jednak usunięte. *Zresztą nawet jeśli zniknęłoby to źródło, w sieci jest już wiele kopii tego nagrania. Nastolatki mogą liczyć tylko na to, że internet szybko zapomni o ich wybryku. Może będą miały nauczkę na przyszłość.

To kolejny raz w ostatnim czasie młode dziewczyny są na widelcu. Zaledwie parę dni temu pojawiły się nagrania, na którym widać, jak nastolatki z Gdańska kopią koleżankę. Możecie je zobaczyć tutaj.. Tam sprawa oparła się o policję i sąd. A tutaj? Grozi chyba tylko utrata "dobrego imienia".

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(31)
reformy efekt...
5 lata temu
Łybacjiniżm się rozwija
pies na baby
5 lata temu
Wracały z "Klątwy"
Ala80
5 lata temu
To jest wlasnie poziom intwlektualny przeciętnego obywatela tego kraju.widze to codziennie.nie widzę w tym nic nadzwyczajnego
gość
5 lata temu
No i mamy na jakiej to twórczości wyrastają nasze dzieci. Co to z tego być może?
SAD
5 lata temu
I czy to nie jest zabawne, jakich przyjaciół sobie takie bachory dobierają. Bo ten kto to filmował, zakładam że takiego czegoś by nie zrobił. :)
OBI
5 lata temu
myślą tylko podbrzuszem
mmm
5 lata temu
Takie byly cwane i silne jak bily i kopaly,a teraz zaplakane dziewczynki,do poprawczaka z nimi,tam też im tyłki skopią
aaaaaaa
5 lata temu
A najlepsze jest to iż zwracając im uwagę penie by cię zwyzywały lub zaatakowały a ty nic nie mógł byś zrobić bo to "dzieci"...
IQ
5 lata temu
Bez stresowe wychowanie co wieś to wieś słoma z butów i tyle
Motorniczy.
5 lata temu
Niestety, patola gimnazja i z tego co się słyszy, tępe dzidy są gorsze od chlopakow. Szkoda tylko rodziców, że taki chlew im wyrósł.
joze5
5 lata temu
Jakie nastolatki? To jest bydło hodowane przez nieudaczników.
Benia
5 lata temu
mam nadzieje że poniosą konsekwencje, np 6 miesięcy pracy na rabatkach miejskich, wyrywanie chwastów w miejskiej zieleni, zbieranie śmieci, mycieklatek, zmiatanie chodników wszystko pod nadzorem, ciekawe czy by jeszcze poprzeklinały gdyby przez wakacje pozapierniczały w pełnym słoneczku prze 8 godzin dziennie
xcvb
5 lata temu
Krytykujecie, czy popieracie takie zachowanie, bo już nie wiem? Zwiększając oglądalność propagujecie wśród młodzieży takie wzorce.
ja..............
5 lata temu
pewnie wzięły coś co rozum odbiera i chamieją publicznie -- odszukać i ukarać ,a co kamer nie ma ?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić