o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kamil Zajęcki
|
aktualizacja

Skandalu z muzułmanką nie było. Pobita Polka zabrała głos

38
Podziel się

Dziewczyna twierdzi, że do żadnego incydentu związanego ze zdjęciem muzułmance chusty w ogóle nie doszło. Podkreśla, że została pobita bez powodu.

Skandalu z muzułmanką nie było. Pobita Polka zabrała głos
(YouTube, ArmorPatriae TV)
bDyFTAfF

Wiedziałam, że nie mam szans. Gdybym się broniła, bicie byłoby jeszcze brutalniejsze - Patrycja opowiedziała o swoim przeżyciu w austriackim serwisie "The Local".

15-latka została pobita za rzekome ściągnięcie muzułmance chusty z głowy. Poszkodowana zaprzecza jednak słowom sprawców, a jej przyjaciele mówią, że dziewczyna nigdy by czegoś takiego nie zrobiła.

Zamieszczone na Facebooku nagranie wywołało szok w Austrii. Polka została napadnięta przez Austriaczkę i Czeczena. Na nagraniu widać, jak dziewczyna jest bita po twarzy przez swoją rówieśniczkę oraz młodego mężczyznę. Zdezorientowana Polka nie broni się, ani nie atakuje. Dziewczyna trafiła na tydzień do szpitala, a lekarze musieli umieścić w jej złamanej szczęce metalowe płytki i śruby.

bDyFTAfH

Policja rozbiła już gang młodocianych bandytów. Do aresztu trafiły cztery osoby. Wszystkie miały na swoim koncie podobne przestępstwa. Wszystko działo się w galerii handlowej Danube Centre w Wiedniu. Dzielnica Kagran, w którym się mieści, to miejsce znane policji jako okolica opanowana przez gang uchodźców z Czeczenii, którzy nazywają siebie policją religijną.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDyFTAgi
KOMENTARZE
(38)
zxcdsf
4 lata temu
niech przyjadą do Polski zrobimy im z dupy jesień średniowiecza ;-)
maria
4 lata temu
Wybic te religijna policje!!!!!! szmaty niech jada do siebie !!!!!!!!!!!!!!! jestem wsciekla ze pobili bezbronna dziewczyne!!!!!!!!!!!!!!
nigdy
4 lata temu
Z własnego kraju z podtulonym ogonem uciekli zamiast go bronić a tu cwaniakują tchórze j...ne i nikt nie może porządku zrobić.I jak tu się nie wk....ać i akceptować te b..ło
bDyFTAgj
Beton
4 lata temu
Dlatego uważam że Polakom najlepiej będzie w Polsce, Czeczenom w Czeczenii, Syryjczykom w Syrii, a Żydom w Izraelu.
gość
4 lata temu
tu najlepiej widać muzułmańską tolerancję dla niemuzułmanów
Najnowsze komentarze (38)
Armadsasa
4 lata temu
Ale obrońcy. Dziewczyna jest pewnie niezłą cwaniarą, która nie zamyka buźki kiedy trzeba. Może powiedziała o parę słów za dużo, które uraziły drugie osoby. A tamci, że nie grzeszyli intelektem to wybrali opcję pięść za słowo.
Lesiu1963
4 lata temu
Czemu komentarze nie są poustawiane wg godzin i dat wpłynięcia?
Lesiu1963
4 lata temu
Jeżeli ta dziewczyna ma polskie obywatelstwo - to czemu nikt z Sejmu nie pojechał tam z interwencją? Do Anglii mogli pojechać?
sssssssssss.....
4 lata temu
Taaaka policja bardzo jest w Polsce potrzebna ! Przyjezdzajcie zrobic porzadek! Czekamy z utesknieniem. Nie zapomnijcie tylko ubezpieczenia zdrowotnego bo u nas ze sluzba zdrowia kulawo i w przypadku przypadku nie chcielibysmy narazac waszych policyjnych swiatobliwosci na koszty :-)))
Malkontent
4 lata temu
Można tu wiele napisać, w tym głupoty.
mx
4 lata temu
nawet jeśli była ta chusta to i tak nie powinni tak zareagować.
stary Polak
4 lata temu
Panie Boże - dziękuję za tych którzy w wyborach odebrali Polskę POrąbańcom.
Adam
4 lata temu
W zwiazku z tym proponuje deportacje z Polski tysiaca muzulmanow.
bDyFTAgb
mortyr
4 lata temu
Ta dziewucha która biła, razem z uchodźcą powinna zostać zaproszona na manifestację KOD. Do tego wywiad w GW o problemach z rasistowską Polką, która specjalnie sama się pobiła. I jeszcze koniecznie dodać, ta wstrętna polska była katoliczką. Może jakieś nagrody od KE i PE ?
pogo
4 lata temu
spotkajmy się to odwinę cię z tych szmat!!!!!!!!
arek
4 lata temu
niech żyje poprawność polityczna hip-hip huraaa!
cuprum
4 lata temu
poprawna policja austryjacka. a wystarczy plum-bum
Beton
4 lata temu
Dlatego uważam że Polakom najlepiej będzie w Polsce, Czeczenom w Czeczenii, Syryjczykom w Syrii, a Żydom w Izraelu.
xel
4 lata temu
dojadę te suki a tego brudasa tak okopie ze w życiu nie uderzy już nikogo i pójdę siedzieć za skurwiela tego co ja uderzył dajcie namiar to go dopalę
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić