REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Zajęcki16.11.16 (10:23)

Skandalu z muzułmanką nie było. Pobita Polka zabrała głos

Dziewczyna twierdzi, że do żadnego incydentu związanego ze zdjęciem muzułmance chusty w ogóle nie doszło. Podkreśla, że została pobita bez powodu.
ArmorPatriae TV / YouTube

Wiedziałam, że nie mam szans. Gdybym się broniła, bicie byłoby jeszcze brutalniejsze - Patrycja opowiedziała o swoim przeżyciu w austriackim serwisie "The Local".

15-latka została pobita za rzekome ściągnięcie muzułmance chusty z głowy. Poszkodowana zaprzecza jednak słowom sprawców, a jej przyjaciele mówią, że dziewczyna nigdy by czegoś takiego nie zrobiła.

REKLAMA

Zamieszczone na Facebooku nagranie wywołało szok w Austrii. Polka została napadnięta przez Austriaczkę i Czeczena. Na nagraniu widać, jak dziewczyna jest bita po twarzy przez swoją rówieśniczkę oraz młodego mężczyznę. Zdezorientowana Polka nie broni się, ani nie atakuje. Dziewczyna trafiła na tydzień do szpitala, a lekarze musieli umieścić w jej złamanej szczęce metalowe płytki i śruby.

Policja rozbiła już gang młodocianych bandytów. Do aresztu trafiły cztery osoby. Wszystkie miały na swoim koncie podobne przestępstwa. Wszystko działo się w galerii handlowej Danube Centre w Wiedniu. Dzielnica Kagran, w którym się mieści, to miejsce znane policji jako okolica opanowana przez gang uchodźców z Czeczenii, którzy nazywają siebie policją religijną.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij