REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski23.10.19 (07:55)

Śląskie. Grasuje wielki kot. Wydano ostrzeżenie

Ostrzeżenie przed wielkim kotem wydały władze jednego z miast w województwie śląskim. Zdecydowano się na taki krok po doniesieniu jednego z mieszkańców, który twierdzi, że zauważył zwierzę. Wielki kot ma grasować koło śląskiego Bierunia.
iStock.com

Kota widział mieszkaniec Chełma Śląskiego (woj. śląskie). Zawiadomił on policję, Nadleśnictwo Katowice, Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Tychach i Koło Łowieckie "Łabędź" w Bieruniu.

21 października do Urzędu Gminy wpłynęła informacja z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu, iż 10 października w Małym Chełmie jeden z mieszkańców zauważył duże zwierzę przypominające pumę – poinformował we wtorek Urząd Gminy Chełm Śląski leżącej w powiecie bieruńsko-lędzińskim.

REKLAMA

Kot był widziany już wcześniej. Pumę zauważono w okolicach Pszczyny i Kobióra. Wtedy nie udało się jej złapać. Władze Chełma Śląskiego wyjaśniają zdarzenie i zaapelowały do mieszkańców o ostrożność.

Do czasu wyjaśnienia zdarzenia zalecamy ostrożność przy wchodzeniu do lasów i poruszaniu się w przestrzeniach otwartych (łąki, pola). W razie zaobserwowania zwierzęcia prosimy o kontakt z numerem alarmowym 112 – czytamy w komunikacie Urzędu Gminy Chełm Śląski.

Zobacz też: Nietypowe spotkanie z pumą

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij