Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Bartosz Nowak
|

Śmierć na dworcu kolejowym. Zabił go automat biletowy

155
Podziel się

Mężczyzna zginął na stacji Dortmund-Scharnhorst, kiedy próbował włamać się do maszyny. Rany od eksplozji okazały się zbyt ciężkie, żeby uratować mu życie.

Śmierć na dworcu kolejowym. Zabił go automat biletowy
(Andreas Rentz/Getty Images)
bETHaJcR

Nie wiadomo, jak mężczyzna próbował dostać się do automatu. Wiadomo jednak, że robił to w niedozwolony sposób, powodując awarię i wybuch maszyny. Przedni panel wyleciał jak z procy i uderzył prosto w głowę 31-letniego mężczyznę. Liczne rany okazały się na tyle poważne, że ratownikom, którzy pojawili się na miejscu, nie udało się go utrzymać przy życiu.

Policję zaalarmowali podróżni, którzy usłyszeli wybuch. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli części maszyny rozrzucone w promieniu kilku metrów oraz rannego złodzieja. Wszystko działo się w nocy - informuje "The Independent".

*Na dworcu złapano wspólnika ofiary śmiertelnej. * 26-latek najprawdopodobniej uczestniczył w próbie włamania do automatu. Jednak z braku dowodów został wypuszczony z aresztu. Śledczy wciąż badają przebieg zdarzeń w Dortmundzie.

bETHaJcT

To już druga podobna sprawa w Niemczech. W Wigilię 2015 roku mężczyzna próbował włamać się do automatu z prezerwatywami. Użył do tego materiału wybuchowego własnej roboty. Eksplozja rozerwała maszynę, a jeden z odłamków śmiertelnie trafił złodzieja.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETHaJdu
KOMENTARZE
(155)
sceptyk
5 lata temu
Tak samo jak w Smoleńsku - zabiła ich brzoza.
darwin pozdra...
5 lata temu
naturtalna selekcja
xx
5 lata temu
To jest tak zwany " FAKE NEWS '
bETHaJdv
Dokładny
5 lata temu
Tytuł artykułu jest idiotyczny. Facet wsadził do automatu biletowego jakiś materiał wybuchowy, żeby go rozsadzić i wybrać z niego pieniądze. W czasie wybuchu, stał za blisko i jakaś część automatu; po prostu "palnęła go w łeb" i w ten sposób, pozbawiła życia.
wacek
5 lata temu
czy ta maszyna była inteligientna?
wacek
5 lata temu
a skund wiadomo że to nie maszyna wybuchła sama od sie? Najlepi zwalić wine na nieżyjącego, bo bronić sie ni może. Ja w każdym razie bez tarczy po zakup biletu nie podchodzę od dzisiaj
S.
5 lata temu
Skoro chciał się dostać do automatu, a się nie dostał, to pewnie mu drzwi do automatu zamknęli? A wcześniej mu nie zamykali. I nawet się chyba nie zdążył zdziwić?
logik
5 lata temu
Wg dziennikarzy z WP jak sobie podetnę żyły żyletką to znaczy że zabiła mnie żyletka? Chyba, że Niemcy minują automaty do biletów. Taki "atawizm" po "automatach" z II wojny światowej?
goośśćć
5 lata temu
Słusznie. Przystępując do łamania prawa trzeba liczyć się z konsekwencjami. Do urazu nie doszło podczas jego obsługi lecz podczas dewastacji automatu biletowego. Słuszną karę poniósł. Dobra przestroga dla innych, czyhających na łatwy "lup".
Ktosiek
5 lata temu
Kurde, myślałem że to Leo Beenhakker jest na tym zdjęciu :-D
11
5 lata temu
Technika monitoringu niemieckiego na GUT. Młody człowiek , jak widać na zdjęciu został zamordowany przez automat a nagranie z monitoringu kolejowego uległo zniszczeniu.Dortmund - duże zasilone islamem miasto. A 30 lat temu było tam tak pięknie..."Ludzie ludziom zgotowali ten los" Z.Nałkowska. Powtórka...Reaktywacja.
wielki ptak
5 lata temu
Automat z kondomami wybucha po włamaniu do niego! Widocznie któryś z kondomów był pełny i ostro nabity. Z ch.piiii nie ma żartów!!!!!!!!!!!!!!!!!
maro
5 lata temu
Kolejna nagroda Darwina przyznana...głupota jest karalna...
bETHaJdn
1984
5 lata temu
Czy to juz atak maszyn?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić