REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla22.05.19 (19:04)

Strzelanina w kościele w Brazylii. Szaleniec mścił się za zawód miłosny

W sumie cztery osoby padły ofiarą napastnika, który zaczął strzelać w kościele baptystów w brazylijskim Paracatu. Kiedyś sam należał do wspólnoty.
Correio Braziliense / twitter.com

Pierwszą ofiarą była jego była partnerka. 39-letni były wojskowy dostał napadu szału w domu kobiety w mieście Paracatu na południowym wschodzie Brazylii. Dźgnął byłą dziewczynę w szyję, co zabiło ją na miejscu. Świadkami zbrodni były matka i siostra ofiary, które nie zostały zaatakowane przez napastnika.

Wspólnota, do której kiedyś należał. Napastnik zaczął strzelać do wiernych, którzy uczestniczyli w nabożeństwie prowadzonym przez pastora. Według niektórych doniesień krzyczał, że zabije duchownego. Pastor wraz z większością wiernych zdołał jednak uciec ze świątyni - informuje gazeta "Correio Braziliense".

REKLAMA

Napastnik z Brazylii wziął zakładniczkę. Do kościoła przyjechała policja, która próbowała negocjować z szaleńcem. 39-latek zastrzelił jednak kobietę i sekundę później został postrzelony przez policjantów. W ciężkim stanie przewieziono go do szpitala, gdzie udało się uratować mu życie. W sumie zabił cztery osoby.

Mamy informacje, że w okolicy nadal było 20 osób, a on miał jeszcze 6 nabojów. Gdyby policjanci nie przybyli na czas, sytuacja byłaby znacznie gorsza - podkreśla rzecznik policji.

Okoliczni mieszkańcy szturmowali szpital, chcąc się zemścić. Policja odparła jednak atak tłumu i teraz zabiezpiecza placówkę. Według niepotwierdzonych przez policję doniesień, motywem zbrodni szaleńca była zazdrość - pastor zamierzał poślubić byłą partnerkę napastnika. 39-latek opuścił wspólnotę z powodu uzależnienia od narkotyków, według miejscowych miał mieć tez problemy psychiczne.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij