Kamil Zajęcki| 

Tą kreacją przeraziła córkę i... podbiła internet!

0

Alicia Williams zdecydowanie należy do tych matek, które czują, czym jest Halloween. Mieszkance Teksasu udało się nieźle przestraszyć własną córkę, Jessicę za pomocą własnoręcznie zrobionej "kreacji". Zobaczcie sami, co takiego przygotowała.

Tą kreacją przeraziła córkę i... podbiła internet!
(Twitter, @jwillovely)

Kobieta przygotowywała się na Halloween aż dwa dni. Do stworzenia "kreacji" użyła przede wszystkim sporego kartonu, który miał imitować lodówkę. Do drzwi poprzyczepiała imitacje magnesów, zdjęcia rodzinne, listę z zakupami, a nawet logo jednej z popularnych marek. W środku zaś na prowizorycznych półkach wystawiła typowe produkty, które ludzie chowają do lodówki. Całość postawiła w ogrodzie. Cała sztuczka polegała na tym, że kiedy zaintrygowana córka otworzy drzwi, jej oczom ukaże się ucharakteryzowana na zombie głowa Alicii.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wszystko poszło zgodnie z planem. No, może prawie wszystko. Alicia nie spodziewała się, że córka zrobi jej zdjęcie i wrzuci na Twittera. Matka była pewna, że Jessica pokaże fotografię jedynie kolegom i koleżankom z pracy. Tak się jednak nie stało, bo zdjęcia najbardziej "wychillowanej" mamy świata polubiło ponad 32 tys. osób, a kolejne 17 tys. udostępniło je dalej swoim znajomym.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić