Tego arbuza oglądało więcej osób, niż niektóre seriale!

2

Ponad 800 tysięcy osób oglądało na żywo na Facebooku, jak ubrana w białe ochronne kombinezony para zakłada gumki recepturki na arbuza. Nie oglądaliście? Jeszcze możecie.

Tego arbuza oglądało więcej osób, niż niektóre seriale!
(Youtube.com, BuzzFeedVideo)

Wiralowa transmisja opublikowana została przez portal Buzzfeed. Trwała 45 minut i, choć dla niektórych zakładanie jak największej ilości gumek na arbuza może wydać się głupie, wytrawni znawcy internetu wiedzą, że to bardzo emocjonujące widowisko. Ostatecznie para założyła na owoc około 680 recepturek.

Zabawa z arbuzem stała się wyjątkowo popularna w sieci. Nie wiadomo kto wymyślił zabawę, ale pojawiło się wiele filmów ją uwieczniających. Zawsze kończy się ona tak samo - arbuz, pod wpływem nacisku wywołanego przez wiele gumek w końcu pęka i eksploduje, obryzgując wszystko (i wszystkich) dookoła słodkim sokiem.

Buzzfeed jest zaskoczony sukcesem swojego przedsięwzięcia. Portal twierdzi, że będzie kontynuował publikowanie podobnych eksperymentów na żywo. Chociaż podobne rzeczy robi czasami w swoich programach na przykład Jimmy Fallon i ogląda go dużo więcej, bo na przykład 2 miliony osób, buzzfeedowe "zgniatanie arbuza" poradziło sobie lepiej niż inne programy rozrywkowe czy seriale, na przykład program Conana O'Briena czy serial Girls.

Zobacz też:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić